Gelibolu Devlet Hastanesi

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...Loading...

Harita

Gelibolu Devlet Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir? Haritası, Gelibolu Devlet Hastanesi'nin haritasını incelemektesiniz. Harita üzerindeki - ve + tuşları sayesinde görüntüyü yakınlaştırabilir ve uzaklaştırabilirsiniz.


Gelibolu Devlet Hastanesi Randevu Alma

Hastaneye MHRS Online Randevu ve Telefonla Randevu alabilirsiniz.

Hastaneye Telefonla Randevu Alma

1- 182'yi arayınız.
2- Telefonu açan canlı operatöre T.C Kimlik numaranızı söyleyiniz.
3- Randevu istediğiniz hastane, poliklinik ve doktorunuzu söyleyiniz.
4- Operatör size randevu için uygun tarih ve saatleri söyleyecektir.
5- Seçiminizi söyleyerek, randevu alma işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Hastaneye İnternetten Online Randevu Alma

1- Yukarıdan 'Hastane için Online Randevu Al' bağlantısına tıklayınız.
2- Sağlık Bakanlığı Online Randevu sayfası açılacaktır.
3- TC Kimlik numaranız ile giriş yapınız. Eğer daha önceden sisteme üye olmadıysanız tek seferlik üye olmanız gerekmektedir.
4- İl, Hastane, Klinik, Klinik Yeri ve Doktorunuzu seçiniz ve Randevu Ara butonuna tıklayınız.
5- Hemen alt tarafta açılan doktor ismine tıklayarak, yeşil renkteki boş randevu saatlerine tıklayarak randevunuzu onaylayabilirsinizAçıklamalar

Gelibolu Devlet Hastanesi adres, telefon numarası, faks, randevu telefonu, online randevu alma, laboratuvar tahlil sonuçları ve yorumlar

Hastane Politikamız

Hastalarımızın ve çalışanlarımızın haklarını koruyarak, memnuniyetlerini en üst düzeye çıkartmak için tıbbın ve teknolojinin olanaklarını kullanarak sağlık hizmet kalitesini arttırmaktır.

Hastanemizde verilen hizmetlerle kaliteyi bir yaşam tarzı olarak benimsemeyi, hastalarımızı ve çalışanlarımızı memnun etmeyi, dürüst ve prensipli kararlarla hizmet vermeyi amaç edindik. En iyi teşhis ve tedavi hizmeti vermeyi ilke edinerek uygulamakta olduğumuz teşhis ve tedavi yöntemlerini, hasta memnuniyetini ön planda tutarak sürdürmekteyiz.


Gelibolu Devlet Hastanesi; Yazıcızade Mah. Celal Nuri İleri Cad. (Jandarma Karşısı) No: 22 Gelibolu / Çanakkale hizmet vermektedir. 0286 566 10 35 - 0286 566 01 00 numaralı telefon numarasından arayabilirsiniz. Adres bilgilerini detaylı olarak harita üzerinde görmek için Harita bölümüne göz atın, harita üzerindeki - ve + yı kullanarak haritayı yakınlaştırıp uzaklaştırabilirsiniz. Ayrıca yorumları okuyabilir, dilerseniz sizde görüşlerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.

1 Yanıt

  1. metin ara dedi ki:

    sevgili kbb doktorumuz Op.Dr.Abdurrahman Tokmak beyfendi’ye yaşamı boyunca mutluluklar ve başarılar diliyorum.Sevgili doktorumun gerçekleştirdiği burun operasyonu şahsımı çok mutlu etti.Ellerine sağlık ve yüce Allah onu Gelibolumuzdan eksik etmesin ve her daim mutlu etsin..Metin ARA-İng.Öğretmeni

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.