Gebze Medical Park Hastanesi

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...Loading...

Harita

Gebze Medical Park Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir? Haritası, Gebze Medical Park Hastanesi'nin haritasını incelemektesiniz. Harita üzerindeki - ve + tuşları sayesinde görüntüyü yakınlaştırabilir ve uzaklaştırabilirsiniz.


Gebze Medical Park Hastanesi Randevu Alma

Medical Park Gebze Hastanesinden Online Randevu alabilirsiniz.

1- Yukarıdaki bilgiler bölümünden Hastane için Online Randevu Al bağlantısına tıklayınız.
2- Medical Park randevu sayfası açılacaktır.
3- Randevu almak istediğiniz, hastaneyi, bölümü, doktorunuzu, randevu istediğiniz tarih ve saat bilgisi seçtikten sonra, sizden istenilen bilgileri doldurarak RANDEVU AL'a tıklayarak, randevunuzu alabilirsiniz.Açıklamalar

Gebze Medical Park Hastanesi; adresi, telefon numarası, randevu alma, online randevu ve telefonla randevu, iletişim bilgileri, tahlil sonuçlarını öğrenme, hastane hakkında bilgiler, yorumlar, hastane haritası

17.000 metrekare kapalı kullanım alan içerisinde kurulan Medical Park Gebze Hastanesi; 49’u yoğun bakım olmak üzere yaklaşık 136 yatak kapasitesi ile 300 bin nüfuslu Gebze halkına sağlık hizmeti vermektedir.


Gebze Medical Park Hastanesi; Kavak Cad. No: 5 Belediye Yanı Gebze / Kocaeli hizmet vermektedir. 0262 675 75 75 numaralı telefon numarasından arayabilirsiniz. Adres bilgilerini detaylı olarak harita üzerinde görmek için Harita bölümüne göz atın, harita üzerindeki - ve + yı kullanarak haritayı yakınlaştırıp uzaklaştırabilirsiniz. Ayrıca yorumları okuyabilir, dilerseniz sizde görüşlerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.