Gaziosmanpaşa Anadolu Hastanesi

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...Loading...
  • Hastane: Gaziosmanpaşa Anadolu Hastanesi
  • Telefon Numarası: -
  • Faks: -
  • Randevu Telefonu: -
  • Adres: Özel Gaziosmanpaşa Anadolu Hastanesi Gaziosmanpaşa / İstanbul
  • Web:
  • Online Randevu: -
  • Sponsorlu Bağlantı:
  • Laboratuvar Sonuç: -

Harita

Gaziosmanpaşa Anadolu Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir? Haritası, Gaziosmanpaşa Anadolu Hastanesi'nin haritasını incelemektesiniz. Harita üzerindeki - ve + tuşları sayesinde görüntüyü yakınlaştırabilir ve uzaklaştırabilirsiniz.


Gaziosmanpaşa Anadolu Hastanesi Randevu Alma

Yakın Zamanda Hastaneden Randevu Alma işlemi anlatılacaktır.Açıklamalar

Özel Gaziosmanpaşa Anadolu Hastanesi 56.000 m2 kapalı alan ve 500 yatak kapasitesi ile Türkiye’nin en büyük özel hastanesi olarak pek yakında hizmet vermeye başlayacaktır.

Gaziosmanpaşa Anadolu Hastanesi hizmete girdiğinde;

Kardiyovasküler Cerrahi – Her Türlü kalp ameliyatları ve Angio, Organ Nakli – Dünya standartlarında her türlü organ nakli, Onkoloji – Medikal ve Radyasyon onkolojisi, her türlü kanser teşhis ve tedavisi, Pozitron Emisyon Tomografi (PET), Tüp Bebek – Kadın Hastalıkları ve Doğum Hizmetleri, Hemodiyaliz, Nükleer Tıp, ve diğer tüm klinik hizmetler ve ameliyatlar en ileri teknolojiler kullanılarak gerçekleştirilebilecektir.

Anadolu Hastaneleri Türkiye’nin sağlık alanında artan kaliteli ve güvenilir hizmet ihtiyacının karşılanabilmesi ve halkımızın teknolojik gelişmelerden daha çok faydalanabilmesi için hızla büyüyen sağlık sektöründe kurumsal yönetim ilkelerine bağlı kalarak yoluna devam edecektir.

Not: Henüz hastane adresi, telefon numarası, iletişim bilgileri bulunmamaktadır. Resmi olarak bilgiler açıklandığında eklenecektir.


Gaziosmanpaşa Anadolu Hastanesi; Özel Gaziosmanpaşa Anadolu Hastanesi Gaziosmanpaşa / İstanbul hizmet vermektedir. - numaralı telefon numarasından arayabilirsiniz. Adres bilgilerini detaylı olarak harita üzerinde görmek için Harita bölümüne göz atın, harita üzerindeki - ve + yı kullanarak haritayı yakınlaştırıp uzaklaştırabilirsiniz. Ayrıca yorumları okuyabilir, dilerseniz sizde görüşlerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.