Fethiye Devlet Hastanesi

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...Loading...

Harita

Fethiye Devlet Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir? Haritası, Fethiye Devlet Hastanesi'nin haritasını incelemektesiniz. Harita üzerindeki - ve + tuşları sayesinde görüntüyü yakınlaştırabilir ve uzaklaştırabilirsiniz.


Fethiye Devlet Hastanesi Randevu Alma

Fethiye Devlet Hastanesinden Sağlık Bakanlığının çıkardığı Merkezi Hastane Sistemi olan telefonla randevu ve online randevu seçeneklerinden hastaneye randevu alabilirsiniz.

Telefon Randevu: 182 Merkezi Hastane Randevu Sistemini arayarak, canlı operatöre TC Kimlik numaranızı, randevu istediğiniz hastane, doktor, saat bilgilerini vererek randevu alabilirsiniz.

Online Randevu: Yukarıdan 'Hastane için Online Randevu Al' bağlantısına tıklayarak randevu sistemine giriş yapınız. Giriş yaptıktan sonra İl, İlçe, Hastanenizi seçerek randevunuzu alabilirsiniz.Açıklamalar

Fethiye Devlet Hastanesi; adresi, telefon numarası, online randevu, laboratuvar tahlil sonuçları, randevu telefon numarası, hastane hakkında bilgiler ve yorumlar

Fethiye Devlet Hastanesi, Muğla’nın Fethiye ilçesinde Akarca Mahallesi, Çalış adresinde sağlık hizmeti vermektedir. Hastaneyi 0252 613 35 46 numaralı telefondan arayabilirsiniz. Fethiye Devlet Hastanesinden Online Randevu almak ve hastaneden tahlil sonuçlarınızı öğrenmek için, yukarıdaki ‘Hastane için Online Randevu Al’ ve ‘Hastane Laboratuvar Sonuçlarını Al’ bağlantılarına tıklayarak, online randevu alabilir ve laboratuvar test tahlil sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz.

Hastaneyi harita üzerinde görmek için, Haritada Göster bağlantısına tıklayarak harita üzerinde haritayı görebilir, harita üstündeki – + lara tıklayarak hastaneyi daha uzaktan ve yakından detaylı olarak görebilirsiniz. Dilerseniz Uydu, Karma gibi yazılara tıklayarak haritanın şeklinide değiştirebilirsiniz.


Fethiye Devlet Hastanesi; Akarca Mahallesi, Çalış Fethiye / Muğla hizmet vermektedir. 0252 613 35 46 numaralı telefon numarasından arayabilirsiniz. Adres bilgilerini detaylı olarak harita üzerinde görmek için Harita bölümüne göz atın, harita üzerindeki - ve + yı kullanarak haritayı yakınlaştırıp uzaklaştırabilirsiniz. Ayrıca yorumları okuyabilir, dilerseniz sizde görüşlerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.

3 Yanıt

  1. bazı illerden daha fazla nüfus yoğunluğuna sahip olan Fethiyede çok fazla diyabet hastası olmasına karşın niçin bir tek endokrinoloji uzmanı olmadığını anlıyabilmiş değilim.

  2. mesut dağdelen dedi ki:

    242 kilo obez hastasıyım geçen yıl maülülen emeklilik için rapor almak amacıyla hastahaneye başvurdum hem çalışamaz diye rapor verdiler hemde oran yüzde kırkdört hem yürüyemiyorum hemde şekeri 450 olan bir kişiye heyeti vicdanlarıyla başbaşa bıraktım allah selamet versin NEDİYELİM

  3. harun üzer dedi ki:

    tedavide doktorlarımızın bir kısmı tümünü tenzih ederim eski malümatlarıyla teşhis koymakta yada deneme yanılma metodu ile hastanın tedavisini yapmaktalar.bir bakıma ezbercilik oluyor.bir adım ileri atıp kendilerini yenilemeri gerekiyor verdikleri tedavi şeklini veya teşhisini üniversite hastanelerinde hekimlere söylediğinizde sizinde duymak istsmediğiniz sözleri maalesef duyuyoruz.bunların azalması hekimlerin mesleklerinin gereğini hakkıyla yerine getirmeleri dileğiyle.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.