Eyüp Devlet Hastanesi

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...Loading...

Harita

Eyüp Devlet Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir? Haritası, Eyüp Devlet Hastanesi'nin haritasını incelemektesiniz. Harita üzerindeki - ve + tuşları sayesinde görüntüyü yakınlaştırabilir ve uzaklaştırabilirsiniz.


Eyüp Devlet Hastanesi Randevu Alma

Hastaneye MHRS Online Randevu ve Telefonla Randevu alabilirsiniz.

Hastaneye Telefonla Randevu Alma

1- 182'yi arayınız.
2- Telefonu açan canlı operatöre T.C Kimlik numaranızı söyleyiniz.
3- Randevu istediğiniz hastane, poliklinik ve doktorunuzu söyleyiniz.
4- Operatör size randevu için uygun tarih ve saatleri söyleyecektir.
5- Seçiminizi söyleyerek, randevu alma işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Hastaneye İnternetten Online Randevu Alma

1- Yukarıdan 'Hastane için Online Randevu Al' bağlantısına tıklayınız.
2- Sağlık Bakanlığı Online Randevu sayfası açılacaktır.
3- Daha önce üye olmadıysanız tek seferlik üye olmanız gerekmektedir. Üye iseniz TC Kimlik numaranız ile giriş yapınız.
4- İl, İlçe, Hastane, Poliklinik ve Doktorunuzu seçiniz ve Hekim Ara butonuna tıklayınız.
5- Hemen alt tarafta açılan doktor ismine tıklayarak, yeşil renkteki boş randevu saatlerine tıklayarak randevunuzu onaylayabilirsiniz.Açıklamalar

Eyüp Devlet Hastanesi; randevu alma, online randevu, telefonla randevu alma, adres, telefon numarası, iletişim bilgileri, hastane hakkında bilgiler, yorumlar, hastane haritası

Eyüp Devlet Hastanesi, İstanbul ‘un Eyüp ilçesinde Silahtarağa Caddesi, No: 53-55-57 adresinde Sağlık Bakanlığına bağlı Devlet Hastanesi olarak hizmet vermektedir. Hastaneyi 0212 417 29 00 numaralı telefondan arayabilirsiniz. Hastaneden telefonla randevu almak için; 0212 581 20 00 numarasını arayınız. Hastanenin online randevu alma ve online laboratuvar sonuçları sayfaları bulunmaktadır. Yukarıdaki ‘Hastane için Online Randevu Al’ ve ‘Hastane Laboratuvar Sonuçlarını Al’ bağlantılarını kullanarak bu işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Haritada Göster ‘i kullanarak hastanenin adresini detaylı olarak harita üzerinde görebilirsiniz. – ve + yı kullanarak adresi yakınlaştırıp uzaklaştırabilirsiniz. Harita, Uydu, Karma yazılarına tıklayarakta haritanın görünümünü değiştirebilirsiniz.

Eyüp Devlet Hastanesi ve hastanemize bağlı olan Gaziosmanpaşa Semt Polikliniğimizde toplam 66 poliklinik odamızla 08.00 – 17.00 saatleri arasında hizmet sunmaktayız.


Eyüp Devlet Hastanesi; Silahtarağa Caddesi, No: 53-55-57 Eyüp / İstanbul hizmet vermektedir. 0212 417 29 00 numaralı telefon numarasından arayabilirsiniz. Adres bilgilerini detaylı olarak harita üzerinde görmek için Harita bölümüne göz atın, harita üzerindeki - ve + yı kullanarak haritayı yakınlaştırıp uzaklaştırabilirsiniz. Ayrıca yorumları okuyabilir, dilerseniz sizde görüşlerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.

1 Yanıt

  1. ismail genç dedi ki:

    sizin hastaneden randevu almak çok zor.internet sayfanız açılmıyor.başka hastanelere çabuk ulaşılıyo sizinkine çok zor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.