Eskişehir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...Loading...

Eskişehir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Randevu Alma

Hastaneye Online Randevu ve Telefonla Randevu alabilirsiniz.

Hastaneye Telefonla Randevu Alma

1- 182'yi arayınız.
2- Telefonu açan canlı operatöre T.C Kimlik numaranızı söyleyiniz.
3- Randevu istediğiniz hastane, poliklinik ve doktorunuzu söyleyiniz.
4- Operatör size randevu için uygun tarih ve saatleri söyleyecektir.
5- Seçiminizi söyleyerek, randevu alma işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Hastaneye İnternetten Online Randevu Alma

1- Yukarıdan 'Hastane için Online Randevu Al' bağlantısına tıklayınız.
2- Sağlık Bakanlığı Online Randevu sayfası açılacaktır.
3- Daha önce üye olmadıysanız tek seferlik üye olmanız gerekmektedir. Üye iseniz TC Kimlik numaranız ile giriş yapınız.
4- İl, İlçe, Hastane, Poliklinik ve Doktorunuzu seçiniz ve Hekim Ara butonuna tıklayınız.
5- Hemen alt tarafta açılan doktor ismine tıklayarak, yeşil renkteki boş randevu saatlerine tıklayarak randevunuzu onaylayabilirsiniz.

Harita

Eskişehir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Nerede, Nasıl Gidilir? Haritası, Eskişehir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi'nin haritasını incelemektesiniz. Harita üzerindeki - ve + tuşları sayesinde görüntüyü yakınlaştırabilir ve uzaklaştırabilirsiniz.

Hastane Hakkında Açıklamalar

Eskişehir Diş Hastanesi, Eskişehir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi adres, telefon numarası, iletişim bilgileri, randevu alma, telefonla randevu numarası, online randevu, hastane hakkında bilgiler, yorumlar, hastane adresinin harita üzerindeki yeri

Eskişehir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezimiz Yenikent Mahallesinde Yenikent Aile Sağlığı Merkezi yanında bulunmaktadır. Yeni hizmet binamız yaklaşık olarak 8700 metrekare içerisinde, 90 poliklinik, 2 engelli polikliniği, 1 acil hizmetler polikliniği, 1 genel ve 2 lokal ameliyathanesi, 7 yatak kapasitesi ile hasta muayene ve tedavi hizmetleri verilmektedir.

Hastalarımıza yönelik Ağız Diş Sağlığı Bakımı, ağız diş tedavi hizmetleri, çocuklarımızın diş bakımları ve diş hekimi korkusunu yenmeye yönelik eğitimlerinin verilmektedir. Yeni hizmet binamız ile hizmete giren tüm yiyecek ihtiyaçlarının karşılandığı kafeterya hizmetlerimiz 150 m2 bir alanda personelimize ve hastalarımıza hizmet vermektedir. Merkezi ısıtma, soğutma, medikal gaz ve kompresör sistemleri, kesintisiz güç kaynaklarıyla merkezimiz teknik hizmetler ile destekli olup tüm fiziki alt yapıya sahip bulunmaktadır. Merkezimiz hasta ve çalışanlarımızın güvenliklerinin sağlanması amacıyla 24 saat güvenlik kameraları ile kontrol edilmektedir.


Eskişehir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi; Yenikent Mah. Piri Reis Cad. No: 28 Odunpazarı / Eskişehir hizmet vermektedir. 0222 229 09 19 numaralı telefon numarasından arayabilirsiniz. Adres bilgilerini detaylı olarak harita üzerinde görmek için Harita bölümüne göz atın, harita üzerindeki - ve + yı kullanarak haritayı yakınlaştırıp uzaklaştırabilirsiniz. Ayrıca yorumları okuyabilir, dilerseniz sizde görüşlerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.

2 Yanıt

  1. Eskişehir ağız ve diş sağlığı merkezi diye bir randevu aldım,henüz yeni muayene olacağım…Burası Eskişehirde YENİ açılan büyük diş hastanesi mi ? Cevap verirseniz sevinirim…saygılarımla…

    • admin dedi ki:

      Merhaba Yılmaz özçelik;

      Evet hastane Recep Tayyip Erdoğan’ın açılışını yaptığı yeni diş hastanesidir. Yukarıdaki hastane web sitesine girerek ‘Hastanemizden Görünümler’ kısmından hastane resimlerini görebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.