Erzurum Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...Loading...

Erzurum Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Randevu Alma

Telefonla Randevu Alma

1- 182'yi arayınız.
2- Telefonu açan canlı operatöre T.C Kimlik numaranızı söyleyiniz.
3- Randevu istediğiniz hastane, poliklinik ve doktorunuzu söyleyiniz.
4- Operatör size randevu için uygun tarih ve saatleri söyleyecektir.
5- Seçiminizi söyleyerek, randevu alma işleminizi tamamlayabilirsiniz.

İnternetten Online Randevu Alma

1- Yukarıdan 'Hastane için Online Randevu Al' bağlantısına tıklayınız.
2- Sağlık Bakanlığı Online Randevu sayfası açılacaktır.
3- Daha önce üye olmadıysanız tek seferlik üye olmanız gerekmektedir. Üye iseniz TC Kimlik numaranız ile giriş yapınız.
4- İl, İlçe, Hastane, Poliklinik ve Doktorunuzu seçiniz ve Hekim Ara butonuna tıklayınız.
5- Hemen alt tarafta açılan doktor ismine tıklayarak, yeşil renkteki boş randevu saatlerine tıklayarak randevunuzu onaylayabilirsiniz.

Harita

Erzurum Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Nerede, Nasıl Gidilir? Haritası, Erzurum Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi'nin haritasını incelemektesiniz. Harita üzerindeki - ve + tuşları sayesinde görüntüyü yakınlaştırabilir ve uzaklaştırabilirsiniz.

Hastane Hakkında Açıklamalar

Erzurum Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi randevu, telefonla randevu alma, online randevu, adres, telefon numarası, iletişim bilgileri, harita ve yorumlar

Erzurum Ağız ve Diş Sağlığı Merkezimiz 01.09.2007 tarihinde hizmete başlamıştır. Standart Ünit sayısı 50 Ünit’dir. Merkezimizde (Ek Poliklinikler hariç) 24 saat kesintisiz hizmet verilmekte olup, Hafta içi ve Cumartesi Pazar günleri kliniklerimizde 08.00-17.00 saatleri arası, akşam vardiyası 17.00-23.00 ve Gece nöbeti ise 23.00-08.00 saatleri arasında sürdürülerek kesintisiz hizmet verilmektedir. Merkezimize Muayene için Müracaat eden hastalarımızın hekim seçme hakları bulunmaktadır. Merkezimizde ki Tüm Hekimlerimiz tam zamanlı olarak çalışmaktadırlar. Merkezimizde Preapikal, ve Panoromik Röntgen cihazları bulunmaktadır. Merkezimizdeki personel durumu (ek poliklinikler dahil): 42 Diş Hekimi, 33 Yardımcı Sağlık personeli, 33 İdari Personel olmak üzere, 108 Sağlık Bakanlığı ve 37 hizmet alımı kapsamında olmak üzere toplam 145 personel ile yürütmektedir. Merkezimizde tüm resmi, SGK’lı (SSK, Emekli Sandığı,Bağkur,) Yeşilkartlı, Sosyal Güvencesi olmayan 18 yaşından küçükler, mülteci ve mahküm hastaların yanında herhangi bir sosyal güvencesi olmayan (ÜCRETLİ) hastalara hizmet verilmektedir.

Erzurum Diş Hastanesi (Erzurum ADSM de verilen hizmetlerimiz)

* Diş Muayenesi
* Diş Çekimi
* Diş Temizliği (Periodontoloji)
* Diş Tedavisi (Endodonti)
a) Dolgu
b)Kanal tedavisi
* Protez yapımı
a) Hareketli protez (Total-Bölümlü protez)
b) Sabit Protezler (kron köprü)
* Diş Röntgeni gibi hizmetler verilmektedir.
a) Periapikal
b) Panaromik
* Ortodonti
* Pedodonti


Erzurum Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi; Gez Mahallesi, Çaykara Caddesi Yakutiye / Erzurum hizmet vermektedir. 0442 233 45 90 - 0442 233 45 96 numaralı telefon numarasından arayabilirsiniz. Adres bilgilerini detaylı olarak harita üzerinde görmek için Harita bölümüne göz atın, harita üzerindeki - ve + yı kullanarak haritayı yakınlaştırıp uzaklaştırabilirsiniz. Ayrıca yorumları okuyabilir, dilerseniz sizde görüşlerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.