Dr. Vefa Tanir Ilgın Devlet Hastanesi

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...Loading...

Dr. Vefa Tanir Ilgın Devlet Hastanesi Randevu Alma

Telefonla Randevu Alma

1- 182'yi arayınız.
2- Telefonu açan canlı operatöre T.C Kimlik numaranızı söyleyiniz.
3- Randevu istediğiniz hastane, poliklinik ve doktorunuzu söyleyiniz.
4- Operatör size randevu için uygun tarih ve saatleri söyleyecektir.
5- Seçiminizi söyleyerek, randevu alma işleminizi tamamlayabilirsiniz.

İnternetten Online Randevu Alma

1- Yukarıdan 'Hastane için Online Randevu Al' bağlantısına tıklayınız.
2- Sağlık Bakanlığı Online Randevu sayfası açılacaktır.
3- Daha önce üye olmadıysanız tek seferlik üye olmanız gerekmektedir. Üye iseniz TC Kimlik numaranız ile giriş yapınız.
4- İl, İlçe, Hastane, Poliklinik ve Doktorunuzu seçiniz ve Hekim Ara butonuna tıklayınız.
5- Hemen alt tarafta açılan doktor ismine tıklayarak, yeşil renkteki boş randevu saatlerine tıklayarak randevunuzu onaylayabilirsiniz.

Harita

Dr. Vefa Tanir Ilgın Devlet Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir? Haritası, Dr. Vefa Tanir Ilgın Devlet Hastanesi'nin haritasını incelemektesiniz. Harita üzerindeki - ve + tuşları sayesinde görüntüyü yakınlaştırabilir ve uzaklaştırabilirsiniz.

Hastane Hakkında Açıklamalar

Ilgın Devlet Hastanesi adres, telefon numarası, iletişim bilgileri, randevu telefonu, online randevu alma, laboratuvar tahlil sonuçları, hastane hakkında bilgiler, yorumlar

1959 yılında Sağlık Merkezi olarak hizmet vermeye baslamış, 1973 yılında ilave kat ile Sağlık Merkezi konumundan , hastane konumuna dönüştürülmüştür. 100 yataklı hastane binasının, Nisan 2001 tarihinde teslim edilmesi ile birlikte yeni binada hizmet verilmeye başlanılmıştır.

Hastanemizde 2 Genel Cerrahi Uzmanı, 2 Dahiliye Uzmanı,1 Nöroloji Uzmanı,1 Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı,1 Göz Hastalıkları Uzmanı, 1 Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı, 2 Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı, 1 Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı, 2 Genel Anestezi ve Reanimasyon Uzmanı ,1 Kardiyoloji Uzmanı, 1 Biyokimya Uzmanı,1 Kulak -Burun-Boğaz Hastalıkları Uzmanı, 1 Ruh Sağlığı ve Hastalıkları, 1 Enfeksiyon Hastalıkları Uzmanı , 1 Göğüs Hastalıkları Uzmanı ve 13 Tabip ile hizmetler sürdürülmektedir.


Dr. Vefa Tanir Ilgın Devlet Hastanesi; Fatih Mahallesi, Vehbi Kütükçü Caddesi Ilgın / Konya hizmet vermektedir. 0332 881 61 00 numaralı telefon numarasından arayabilirsiniz. Adres bilgilerini detaylı olarak harita üzerinde görmek için Harita bölümüne göz atın, harita üzerindeki - ve + yı kullanarak haritayı yakınlaştırıp uzaklaştırabilirsiniz. Ayrıca yorumları okuyabilir, dilerseniz sizde görüşlerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.