Denizli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...Loading...

Denizli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Randevu Alma

Hastaneye Online Randevu ve Telefonla Randevu alabilirsiniz.

Hastaneye Telefonla Randevu Alma

1- 182'yi arayınız.
2- Telefonu açan canlı operatöre T.C Kimlik numaranızı söyleyiniz.
3- Randevu istediğiniz hastane, poliklinik ve doktorunuzu söyleyiniz.
4- Operatör size randevu için uygun tarih ve saatleri söyleyecektir.
5- Seçiminizi söyleyerek, randevu alma işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Hastaneye İnternetten Online Randevu Alma

1- Yukarıdan 'Hastane için Online Randevu Al' bağlantısına tıklayınız.
2- Sağlık Bakanlığı Online Randevu sayfası açılacaktır.
3- Daha önce üye olmadıysanız tek seferlik üye olmanız gerekmektedir. Üye iseniz TC Kimlik numaranız ile giriş yapınız.
4- İl, İlçe, Hastane, Poliklinik ve Doktorunuzu seçiniz ve Hekim Ara butonuna tıklayınız.
5- Hemen alt tarafta açılan doktor ismine tıklayarak, yeşil renkteki boş randevu saatlerine tıklayarak randevunuzu onaylayabilirsiniz.

Harita

Denizli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Nerede, Nasıl Gidilir? Haritası, Denizli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi'nin haritasını incelemektesiniz. Harita üzerindeki - ve + tuşları sayesinde görüntüyü yakınlaştırabilir ve uzaklaştırabilirsiniz.

Hastane Hakkında Açıklamalar

Denizli Diş Hastanesi; adres, telefon numarası, iletişim bilgileri, online randevu, telefonla randevu, hastane hakkında bilgiler, yorumlar, harita

Denizli Diş Hastanesi, Denizli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olarakta bilinmektedir. Denizli Diş Hastanesi 25 Mayıs 2006 tarihinde sağlık bakanlığının onayı ile hizmet vermeye başlamıştır. 2008 yılında hastanemizin yatak kapasitesi daha iyi hizmet verebilmek için 40 tan 50 ye çıkarılmıştır. Ağız ve diş sağlığının insanda ne kadar önemli olduğunu bilen hastanemiz, en iyi diş hekimliği hizmetini sunmaktadır. Rahat, huzur verici ortamımızda güler yüzlü doktorlarımızla ve diğer personellerimizle birlikte, siz değerli hastalarımıza hijyenik koşullarda hizmet vermeyi hedeflemekteyiz.

Denizli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi sürekli gelişmekte olup 58 Diş Hekimi, 24 Hemşire, 25 polikliniği ve 115 hizmet veren diğer personeli ile hem teknik ekipman hem de kadro olarak Denizli Halkının hizmetindedir.


Denizli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi; İstiklal Mahallesi, 1196 Sokak, Eski SSK binası Merkez / Denizli hizmet vermektedir. 0258 213 56 09 - 0258 212 65 51 numaralı telefon numarasından arayabilirsiniz. Adres bilgilerini detaylı olarak harita üzerinde görmek için Harita bölümüne göz atın, harita üzerindeki - ve + yı kullanarak haritayı yakınlaştırıp uzaklaştırabilirsiniz. Ayrıca yorumları okuyabilir, dilerseniz sizde görüşlerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.