Dalaman Devlet Hastanesi

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...Loading...

Dalaman Devlet Hastanesi Randevu Alma

Hastaneye Telefonla Randevu Alma

1- 182'yi arayınız.
2- Telefonu açan canlı operatöre T.C Kimlik numaranızı söyleyiniz.
3- Randevu istediğiniz hastane, poliklinik ve doktorunuzu söyleyiniz.
4- Operatör size randevu için uygun tarih ve saatleri söyleyecektir.
5- Seçiminizi söyleyerek, randevu alma işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Hastaneye İnternetten Online Randevu Alma

1- Yukarıdan 'Hastane için Online Randevu Al' bağlantısına tıklayınız.
2- Sağlık Bakanlığı Online Randevu sayfası açılacaktır.
3- Daha önce üye olmadıysanız tek seferlik üye olmanız gerekmektedir. Üye iseniz TC Kimlik numaranız ile giriş yapınız.
4- İl, İlçe, Hastane, Poliklinik ve Doktorunuzu seçiniz ve Hekim Ara butonuna tıklayınız.
5- Hemen alt tarafta açılan doktor ismine tıklayarak, yeşil renkteki boş randevu saatlerine tıklayarak randevunuzu onaylayabilirsiniz.

Harita

Dalaman Devlet Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir? Haritası, Dalaman Devlet Hastanesi'nin haritasını incelemektesiniz. Harita üzerindeki - ve + tuşları sayesinde görüntüyü yakınlaştırabilir ve uzaklaştırabilirsiniz.

Hastane Hakkında Açıklamalar

Dalaman Devlet Hastanesi; adres, telefon numarası, randevu telefonu, online randevu, laboratuvar tahlil sonuçları, hastane hakkında bilgiler, yorumlar

Hastanemiz Dalaman ilçemizin Devlet Hastanesi, gelişen teknoloji ile birlikte gelişim kaydetmekte ve Sayın Halkımıza hizmetini sürdürmektedir.

18 şubat 2005 tarihi itibariyle Sağlık Bakanlığı DALAMAN DEVLET HASTANESİ olarak faaliyetlerine devam etmektedir. Hastanemizde faal olarak 2 adet ameliyat salonu, doğumhane, eczane, röntgen servisi, acil servis, laboratuar, poliklinikler, yatan hasta servisi, idari servisler, teknik servis, garaj hizmetleri(1 adet ambulans, 1 adet hizmet aracı), mutfak, 2 adet arşiv ve 1 adet morg bulunmaktadır.


Dalaman Devlet Hastanesi; Fabrikalar Caddesi, Gazibulvarı Dalaman / Muğla hizmet vermektedir. 0252 692 50 26 -0252 692 18 55- 0252 692 60 61 numaralı telefon numarasından arayabilirsiniz. Adres bilgilerini detaylı olarak harita üzerinde görmek için Harita bölümüne göz atın, harita üzerindeki - ve + yı kullanarak haritayı yakınlaştırıp uzaklaştırabilirsiniz. Ayrıca yorumları okuyabilir, dilerseniz sizde görüşlerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.