Çorum Özel Hastanesi

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...Loading...

Harita

Çorum Özel Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir? Haritası, Çorum Özel Hastanesi'nin haritasını incelemektesiniz. Harita üzerindeki - ve + tuşları sayesinde görüntüyü yakınlaştırabilir ve uzaklaştırabilirsiniz.


Çorum Özel Hastanesi Randevu Alma

Hastaneye çalışma saatleri içerisinde yukarıdaki randevu bağlantısına tıklayarak online randevu alabilirsiniz. Hastane randevu telefon numarasını arayarakta telefondan randevu alabilirsiniz.Açıklamalar

Çorum Özel Hastanesi adres, telefon numarası, iletişim bilgileri, online randevu alma, hastanenin nerede olduğunun haritadaki yeri, hastanedeki branşlar, hastane hakkındaki aradığınız diğer tüm bilgileri bu sayfada bulabilirsiniz.

Çorum Özel Hastanesinin kurulumu, 1989 yılında yer seçimi ile başlayarak, belediyenin onaylaması, ruhsat alımı, yeşil alan düzenlenmesi vb. bürokratik işlemler ve binanın dizayn işlemlerinin tamamlanması süreçlerinden sonra, Binevler Kavşağı, Dr. İlhan Gürel Caddesi No: 1 adresinde, 1991 yılında Hitit Tıp Merkezi adı altında, tomografi ve görüntüleme merkezi olarak hizmet sunmaya başlamıştır.


Çorum Özel Hastanesi; Buhara Evler Mah. Buhara 1. Sok. No: 2 Merkez / Çorum hizmet vermektedir. 0364 444 15 20 numaralı telefon numarasından arayabilirsiniz. Adres bilgilerini detaylı olarak harita üzerinde görmek için Harita bölümüne göz atın, harita üzerindeki - ve + yı kullanarak haritayı yakınlaştırıp uzaklaştırabilirsiniz. Ayrıca yorumları okuyabilir, dilerseniz sizde görüşlerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.