Çorum Devlet Hastanesi

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...Loading...

Çorum Devlet Hastanesi Randevu Alma

Hastaneye Online Randevu ve Telefonla Randevu alabilirsiniz.

Hastaneye Telefonla Randevu Alma

1- 182'yi arayınız.
2- Telefonu açan canlı operatöre T.C Kimlik numaranızı söyleyiniz.
3- Randevu istediğiniz hastane, poliklinik ve doktorunuzu söyleyiniz.
4- Operatör size randevu için uygun tarih ve saatleri söyleyecektir.
5- Seçiminizi söyleyerek, randevu alma işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Hastaneye İnternetten Online Randevu Alma

1- Yukarıdan 'Hastane için Online Randevu Al' bağlantısına tıklayınız.
2- Sağlık Bakanlığı Online Randevu sayfası açılacaktır.
3- Daha önce üye olmadıysanız tek seferlik üye olmanız gerekmektedir. Üye iseniz TC Kimlik numaranız ile giriş yapınız.
4- İl, İlçe, Hastane, Poliklinik ve Doktorunuzu seçiniz ve Hekim Ara butonuna tıklayınız.
5- Hemen alt tarafta açılan doktor ismine tıklayarak, yeşil renkteki boş randevu saatlerine tıklayarak randevunuzu onaylayabilirsiniz.

Harita

Çorum Devlet Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir? Haritası, Çorum Devlet Hastanesi'nin haritasını incelemektesiniz. Harita üzerindeki - ve + tuşları sayesinde görüntüyü yakınlaştırabilir ve uzaklaştırabilirsiniz.

Hastane Hakkında Açıklamalar

Çorum Devlet Hastanesi; adres, telefon numarası, faks, iletişim bilgileri, randevu telefon numarası, laboratuvar tahlil sonuçları, hastane hakkında bilgiler, hastane haritası ve yorumlar

Çorum Devlet Hastanesi Hakkında Bilgiler;

Toplam arsası 50 dönümü bulan hastanemizin hizmet binalarının oturma alanı 5000 m2 dir. 250 yataklı ek binamızın tamamlanması ile yatak sayısı 750’ye çıkmıştır. Çorum Devlet Hastanesi modern fiziksel görünüm üstün standartlarda teşhis ve tedavi imkanlarıyla hasta haklarını gözeten bir hizmet sunmayı ilke edinmiştir.
Hastanemiz 1918 yılında hizmete açılmıştır. ilk başhekimi Dr. Akif Tevfik ATLAMAZ’dır. Başlangıçta iki ayrı bina halinde hizmet verirken, biri 1973 yılında, diğeri 1989 yılında onbirer katlı iki blok olarak inşa edilen ana binasında hizmet vermeye devam etmektedir.Hastanemiz girişinde önceden Halk Sağlığı Labaratuvarı olarak kullanılan tek katlı bina Kan Merkezi olarak kullanılmaya başlanmıştır. Üzerine bir kat ilavesi ile sağlanan makanda 20 makina kapasiteli Diyaliz Ünitesi kurulmuştur. Diş ünitemiz Spor İl Müdürlüğün’den kiralanan ve gerekli tadilatı yapılan yeni binasına taşınarak, 13 Eylül 2004 tarihinde hizmet vermeye başlamıştır. Diş ünitesinin taşınması ile boşalan alan gerekli tadilattan sonra Nükleer Tıp Merkezi olarak hizmete açılmıştır. Girişte yer alan 3 katlı diğer binamızda ise Sağlık Kurulu, İntaniye, Satınalma Birimi,Pataloji yer alamaktadır.

2004 yılı sonunda yapılan tadilat ile her bir kilinisyen hekim için birer polikilinik odası oluşturarak “Hekim Seçme Hakkı” sağlanmıştır. 2005 yılı içerisinde hizmet alımı yolu ile kazandırılan MR VE NÜKLEER TIP ÜNİTESİ İLE çağdaş donanım kazanan hastanemiz halkımıza daha iyi ve kaliteli sağlık hizmeti verme yönünde önemli mesafe kaydetmiştir.


Çorum Devlet Hastanesi; Bahçelievler Mahallesi, Çamlık Caddesi Merkez / Çorum hizmet vermektedir. 0364 223 03 00 numaralı telefon numarasından arayabilirsiniz. Adres bilgilerini detaylı olarak harita üzerinde görmek için Harita bölümüne göz atın, harita üzerindeki - ve + yı kullanarak haritayı yakınlaştırıp uzaklaştırabilirsiniz. Ayrıca yorumları okuyabilir, dilerseniz sizde görüşlerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.