Çanakkale Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...Loading...

Çanakkale Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Randevu Alma

Hastaneden 182 telefonla randevu ve MHRS online randevu alabilirsiniz.

Telefon Randevu: 182 Merkezi Hastane Randevu Sistemini arayarak, canlı operatöre TC Kimlik numaranızı, randevu istediğiniz hastane, doktor, saat bilgilerini vererek randevu alabilirsiniz.

Online Randevu: Yukarıdan 'Hastane için Online Randevu Al' bağlantısına tıklayarak randevu sistemine giriş yapınız. Giriş yaptıktan sonra İl, İlçe, Hastanenizi seçerek randevunuzu alabilirsiniz.

Harita

Çanakkale Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Nerede, Nasıl Gidilir? Haritası, Çanakkale Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi'nin haritasını incelemektesiniz. Harita üzerindeki - ve + tuşları sayesinde görüntüyü yakınlaştırabilir ve uzaklaştırabilirsiniz.

Hastane Hakkında Açıklamalar

Çanakkale Diş Hastanesi randevu, telefonla randevu, online randevu alma, adres, telefon numarası, iletişim bilgileri, hastane hakkında bilgiler, yorumlar, harita


Çanakkale Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi; Cumhuriyet Mahallesi, Sahil Yolu Caddesi, No: 7 Merkez / Çanakkale hizmet vermektedir. 0286 216 00 00 (10 hat) numaralı telefon numarasından arayabilirsiniz. Adres bilgilerini detaylı olarak harita üzerinde görmek için Harita bölümüne göz atın, harita üzerindeki - ve + yı kullanarak haritayı yakınlaştırıp uzaklaştırabilirsiniz. Ayrıca yorumları okuyabilir, dilerseniz sizde görüşlerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.