Çan Devlet Hastanesi

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...Loading...

Harita

Çan Devlet Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir? Haritası, Çan Devlet Hastanesi'nin haritasını incelemektesiniz. Harita üzerindeki - ve + tuşları sayesinde görüntüyü yakınlaştırabilir ve uzaklaştırabilirsiniz.


Çan Devlet Hastanesi Randevu Alma

Hastaneye MHRS Online Randevu ve Telefonla Randevu alabilirsiniz.

Hastaneye Telefonla Randevu Alma

1- 182'yi arayınız.
2- Telefonu açan canlı operatöre T.C Kimlik numaranızı söyleyiniz.
3- Randevu istediğiniz hastane, poliklinik ve doktorunuzu söyleyiniz.
4- Operatör size randevu için uygun tarih ve saatleri söyleyecektir.
5- Seçiminizi söyleyerek, randevu alma işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Hastaneye İnternetten Online Randevu Alma

1- Yukarıdan 'Hastane için Online Randevu Al' bağlantısına tıklayınız.
2- Sağlık Bakanlığı Online Randevu sayfası açılacaktır.
3- TC Kimlik numaranız ile giriş yapınız. Eğer daha önceden sisteme üye olmadıysanız tek seferlik üye olmanız gerekmektedir.
4- İl, Hastane, Klinik, Klinik Yeri ve Doktorunuzu seçiniz ve Randevu Ara butonuna tıklayınız.
5- Hemen alt tarafta açılan doktor ismine tıklayarak, yeşil renkteki boş randevu saatlerine tıklayarak randevunuzu onaylayabilirsinizAçıklamalar

Çan Devlet Hastanesi adres, telefon numarası, faks, telefonla randevu alma, online randevu, laboratuvar tahlil sonuçları, iletişim bilgileri ve yorumlar

Çan Devlet Hastanesi devlet yatırımı ile 1991 yılında 100 yataklı olarak hizmete açılmıştır. Gerek Çan’ımızın hızla büyümesi gerekse hasta yoğunluğunun artması nedeniyle yatak sayısı yetersiz hale geldiğinden ihtiyaç duyulan yatak sayıları 2007 yılında hastalarımızın hizmetine sunulmuştur. Hasta memnuniyetini esas alan Çan Devlet Hastanesi, 2008 yılında performans ve kalite yönetim birimi oluşturarak planlama ve hizmetlerine yeni bir ivme kazandırmayı amaçlamıştır. Bu çerçevede; TSE-ISO 9001–2000 kalite yönetim sistemi belgesi almak için çalışmalar başlatılmıştır. Bu doğrultuda profesyonel bir yönetim anlayışı ile 2007 yılında 2008–2009 yıllarına ait birçok hedef belirlenmiş ve hızla uygulanmaya başlanmıştır. Hastanemizde halen poliklinik ve klinik hizmetleri; 14 uzman, 7 pratisyen hekim, 2 diş tabibi ile sürdürülmekte olup, buna yardımcı personelde ilave edildiğinde 143 kişilik bir sağlık ordusuyla hastalarımıza daha kaliteli ve hızlı hizmet vermek amacındadır. Hastanemiz de kısa ve uzun vadeli planlama çalışmaları yapılmış olup bu planlar sırasıyla hayata geçirilmektedir.


Çan Devlet Hastanesi; Karşıyaka Mah. Orhan Caneri Sok. Çan / Çanakkale hizmet vermektedir. 0286 416 14 30 numaralı telefon numarasından arayabilirsiniz. Adres bilgilerini detaylı olarak harita üzerinde görmek için Harita bölümüne göz atın, harita üzerindeki - ve + yı kullanarak haritayı yakınlaştırıp uzaklaştırabilirsiniz. Ayrıca yorumları okuyabilir, dilerseniz sizde görüşlerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.