Çamlıca Erdem Hastanesi

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...Loading...

Harita

Çamlıca Erdem Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir? Haritası, Çamlıca Erdem Hastanesi'nin haritasını incelemektesiniz. Harita üzerindeki - ve + tuşları sayesinde görüntüyü yakınlaştırabilir ve uzaklaştırabilirsiniz.


Çamlıca Erdem Hastanesi Randevu Alma

Erdem Hastanesinden Randevu Almak için ;

1- Yukarıdaki Online Randevu bölümünden 'Hastane için Online Randevu Al' bağlantısına tıklayınız.

2- Online Randevu işleminden yararlanabilmeniz için Erdem Hastanesi sitesine üye olmanız gereklidir. Bunun için açılan sayfadan 'Üye Olmak İstiyorum' a tıklayıp üye olmalısınız.

3- Üyelik işleminiz tamamlandıktan sonra randevu alabilirsiniz.Açıklamalar

Çamlıca Erdem Hastanesi, İstanbul’un Üsküdar ilçesinde Alemdağ Yanyolu Caddesi, No: 36 adresinde özel hastane olarak hizmet vermektedir. Hastaneyi 444 0 494 ve 0216 522 66 66 numaralı telefonlardan arayabilirsiniz. Hastaneden randevu almak için Online Randevu bölümündeki ‘Hastane için Online Randevu Al‘ bağlantısına tıklayınız. Hastaneyi harita üzerinde görmek için Haritada Göster ‘e tıklayınız. Harita üzerindeki – ve + butonlarına tıklayarak haritayı uzaklaştırıp, yakınlaştırabilirsiniz.

Hastanemiz şu anda, 19 branşta 36 hekimle hizmet vermeye devam etmektedir.


Çamlıca Erdem Hastanesi; Alemdağ Yanyolu Caddesi, No: 36 Üsküdar / İstanbul hizmet vermektedir. 0216 522 66 66 numaralı telefon numarasından arayabilirsiniz. Adres bilgilerini detaylı olarak harita üzerinde görmek için Harita bölümüne göz atın, harita üzerindeki - ve + yı kullanarak haritayı yakınlaştırıp uzaklaştırabilirsiniz. Ayrıca yorumları okuyabilir, dilerseniz sizde görüşlerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.