Büyükçekmece Devlet Hastanesi

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...Loading...

Harita

Büyükçekmece Devlet Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir? Haritası, Büyükçekmece Devlet Hastanesi'nin haritasını incelemektesiniz. Harita üzerindeki - ve + tuşları sayesinde görüntüyü yakınlaştırabilir ve uzaklaştırabilirsiniz.


Büyükçekmece Devlet Hastanesi Randevu Alma

Hastaneye MHRS Online Randevu ve Telefonla Randevu alabilirsiniz.

Hastaneye Telefonla Randevu Alma

1- 182'yi arayınız.
2- Telefonu açan canlı operatöre T.C Kimlik numaranızı söyleyiniz.
3- Randevu istediğiniz hastane, poliklinik ve doktorunuzu söyleyiniz.
4- Operatör size randevu için uygun tarih ve saatleri söyleyecektir.
5- Seçiminizi söyleyerek, randevu alma işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Hastaneye İnternetten Online Randevu Alma

1- Yukarıdan 'Hastane için Online Randevu Al' bağlantısına tıklayınız.
2- Sağlık Bakanlığı Online Randevu sayfası açılacaktır.
3- Daha önce üye olmadıysanız tek seferlik üye olmanız gerekmektedir. Üye iseniz TC Kimlik numaranız ile giriş yapınız.
4- İl, İlçe, Hastane, Poliklinik ve Doktorunuzu seçiniz ve Hekim Ara butonuna tıklayınız.
5- Hemen alt tarafta açılan doktor ismine tıklayarak, yeşil renkteki boş randevu saatlerine tıklayarak randevunuzu onaylayabilirsiniz.Açıklamalar

Büyükçekmece Devlet Hastanesi; randevu, online randevu alma, randevu telefon numarası, adres, telefon numarası, iletişim bilgileri, harita, hastane hakkında bilgiler ve yorumlar

İl Özel İdare Müdürlüğünce 2373 m2 alana 3 katlı olarak kurulan Büyükçekmece Devlet Hastanesi, 31.10.2001 tarihinde protokolle 25 yataklı olarak hizmet vermek üzere Sağlık Bakanlığına devredilmiştir. Hastanemiz 25 yataklı olarak hizmete açılmış ancak, Büyükçekmece’ nin özellikle yazın artan nüfus yoğunluğundan dolayı yatak sayısı 50’ye çıkarılmıştır.5283 Sayılı Kanunla da 17.02.2005 tarihinde SSK hastanelerinin Sağlık Bakanlığı’na devredilmesine ilişkin tasarı ile SSK Büyükçekmece Semt Polikliniği olarak hizmet veren bina, hastanemize bağlanarak Büyükçekmece Semt Polikliniği olarak hizmet vermeye başlamıştır.Hastanemiz 2 ayrı binadan oluşmaktadır. Merkez (sahil tarafı) Binamızda Başhekimlik, Başhemşirelik, Hastane Müdürlüğü, Yatan hasta ve Acil Polikliniği bulunmaktadır. Hastanemiz Semt Polikliniği binasında ise Poliklinik Hizmeti, Hasta Hakları, Arşiv, İstatistik vb. birimler hizmet vermektedir.

Hastanede Bulunan Servisler

 1. DAHİLİYE SERVİSİ
 2. GENEL CERRAHİ SERVİSİ
 3. KADIN DOĞUM SERVİS
 4. KULAK BURUN BOĞAZ SERVİSİ
 5. ORTOPEDİ SERVİSİ
 6. ÇOCUK SERVİSİ
 7. GÖĞÜS HASTALIKLARI SERVİSİ
 8. AİLE HEKİMLİĞİ SERVİSİ
 9. ACİL SERVİS


Büyükçekmece Devlet Hastanesi; Atatürk Mahallesi, Mustafa Kemal Paşa Caddesi, Hülya Koçyiğit Sokak, No: 1 Büyükçekmece / İstanbul hizmet vermektedir. 0212 882 37 00 numaralı telefon numarasından arayabilirsiniz. Adres bilgilerini detaylı olarak harita üzerinde görmek için Harita bölümüne göz atın, harita üzerindeki - ve + yı kullanarak haritayı yakınlaştırıp uzaklaştırabilirsiniz. Ayrıca yorumları okuyabilir, dilerseniz sizde görüşlerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.

2 Yanıt

 1. sümeyye dedi ki:

  keşke randevu alınabilse yoğun ya

 2. suzan şahin dedi ki:

  keşke gürpınara taşınmış olan hastanemiz çekmeceye yeniden gitmemiş olsaydı.birkaç birimde hizmet veren doktorlarımız var.fakat yeterli olmadığını düşünüyorum.eksik olan birimlerede doktor verilirse çok memnun oluruz.saygılar…..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.