Bursa Zübeyde Hanım Doğum Evi

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...Loading...

Bursa Zübeyde Hanım Doğum Evi Randevu Alma

Hastaneden 182 telefonla randevu ve MHRS online randevu alabilirsiniz.

Telefon Randevu: 182 Merkezi Hastane Randevu Sistemini arayarak, canlı operatöre TC Kimlik numaranızı, randevu istediğiniz hastane, doktor, saat bilgilerini vererek randevu alabilirsiniz.

Online Randevu: Yukarıdan 'Hastane için Online Randevu Al' bağlantısına tıklayarak randevu sistemine giriş yapınız. Giriş yaptıktan sonra İl, İlçe, Hastanenizi seçerek randevunuzu alabilirsiniz.

Harita

Bursa Zübeyde Hanım Doğum Evi Nerede, Nasıl Gidilir? Haritası, Bursa Zübeyde Hanım Doğum Evi'nin haritasını incelemektesiniz. Harita üzerindeki - ve + tuşları sayesinde görüntüyü yakınlaştırabilir ve uzaklaştırabilirsiniz.

Hastane Hakkında Açıklamalar

Bursa Zübeyde Hanım Doğum Evi; Bursa’nın Osmangazi ilçesinde Hüdavendigar Mahallesi, Hat Caddesi No: 2 adresinde bulunmaktadır. Hastaneye 0224 233 38 39 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Yukarıda hastane bilgilerinin bulunduğu bölümden hastanenin web sitesine, online randevu adresine, laboratuvar tahlil sonuçlarına ulaşabilirsiniz.

Bursa Zübeyde Hanım Doğum Hastanesi, 1981 yılında 125 yatak kapasiteli olarak açılmıştır. Hastanemize Güney Marmara’nın; Bilecik, Balıkesir, Kütahya, Çanakkale ve çeşitli illerdende hastalar gelmektedir.


Bursa Zübeyde Hanım Doğum Evi; Hüdavendigar Mahallesi, Hat Caddesi, No: 2 Osmangazi / Bursa hizmet vermektedir. 0224 233 38 39 numaralı telefon numarasından arayabilirsiniz. Adres bilgilerini detaylı olarak harita üzerinde görmek için Harita bölümüne göz atın, harita üzerindeki - ve + yı kullanarak haritayı yakınlaştırıp uzaklaştırabilirsiniz. Ayrıca yorumları okuyabilir, dilerseniz sizde görüşlerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.

2 Yanıt

  1. nuran dedi ki:

    hastanezi cok begeniyorum bu arada op.dr. hakkı tekkkeşin ne zaman polikinlikde muanesine gelmek istiyorum.

  2. hakan ünal dedi ki:

    Ben değerli doktorumuz MURAT KADIOĞLU na çok teşekkür ediyorum. çok iyi yetiştirilmiş bir insan.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.