Bursa Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...Loading...

Bursa Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi Randevu Alma

Hastaneden Online Randevu ve Telefonla Randevu seçeneklerinden randevu alabilirsiniz.

Telefonla Randevu: 182 telefon numarasını arayarak, karşınızdaki canlı operatöre TC Kimlik numaranızı, randevu istediğiniz hastane, doktor, tarih ve saati söyleyerek randevu alabilirsiniz.

Online Randevu: Üst bölümden 'Hastane için Online Randevu Al' bağlantısına tıklayarak, Sağlık Bakanlığı Merkezi Hastane Randevu Sistemine yönlendirileceksiniz, buradan sisteme giriş yaparak, İl, İlçe, Hastane, Doktor seçerek online randevu alabilirsiniz.

Harita

Bursa Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir? Haritası, Bursa Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nin haritasını incelemektesiniz. Harita üzerindeki - ve + tuşları sayesinde görüntüyü yakınlaştırabilir ve uzaklaştırabilirsiniz.

Hastane Hakkında Açıklamalar

Bursa Yüksek İhtisas Hastanesi, online randevu, telefon randevu numarası, tahlil sonuçları, adres, harita, telefon numarası, iletişim bilgileri, hastane hakkında bilgiler ve yorumlar

Bursa Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi 1992 yılında İhtisas Hastanesi olarak hizmet vermeye başlamıştır. Hastanenin toplam arsa alanı 24142, 3 m², bina oturum alanı 4800 m² ve toplam kapalı alanı 22400 m² olup hastane binası 2 bloktan oluşmaktadır.


Bursa Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi; 152 Evler Mahallesi, Prof. Tezok Caddesi, No: 2 Yıldırım / Bursa hizmet vermektedir. 0224 360 50 50 numaralı telefon numarasından arayabilirsiniz. Adres bilgilerini detaylı olarak harita üzerinde görmek için Harita bölümüne göz atın, harita üzerindeki - ve + yı kullanarak haritayı yakınlaştırıp uzaklaştırabilirsiniz. Ayrıca yorumları okuyabilir, dilerseniz sizde görüşlerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.

1 Yanıt

  1. nehir dedi ki:

    hastanedeki doktorlar ve tedavi yöntemi çok başarılı.fakat;temizlikten sorumlu bazı personeller,para vermeden çarşafları bile değiştirmiyorlar.ve hasta ve hasta yakınlarına bağırıyorlar.kalp ameliyatı olan yakınımın bu yüzden tansiyonu çıktı.bazı personellerin bir başkan edasıyla orada gezindiklerini gördüm.çok tuhafıma gitti

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.