Bursa Bahar Hastanesi

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...Loading...

Harita

Bursa Bahar Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir? Haritası, Bursa Bahar Hastanesi'nin haritasını incelemektesiniz. Harita üzerindeki - ve + tuşları sayesinde görüntüyü yakınlaştırabilir ve uzaklaştırabilirsiniz.


Bursa Bahar Hastanesi Randevu Alma

Bursa Bahar Hastanesi'ne Online Randevu alabilirsiniz.

1- Yukarıdan Hastane için Online Randevu Al bağlantısına tıklayınız.
2- Özel Bahar Hastanesi Online Randevu sayfası açılacaktır.
3- Açılan sayfadaki randevu formunu doldurarak, randevu talebinizi hastaneye iletebilirsiniz.Açıklamalar

Bursa Bahar Hastanesi; adresi, telefon numarası, randevu alma, online randevu ve telefonla randevu, iletişim bilgileri, tahlil sonuçlarını öğrenme, hastane hakkında bilgiler, yorumlar, hastane haritası

Bahar Hastanesi, Bursa’nın merkezinde toplam 12.000 m2 kulanım alanı 6 katlı binasında 1998 yılından beri tüm branşlarda kesintisiz hizmet vermektedir.

Bursa’nın sağlık sektörünün önemli yapı taşlarından olan Özel Bahar Hastanesi, en gelişmiş teşhis ve tedavi yöntemleri kullanarak hastalarına yüksek kaliteli ve güvenilir sağlık hizmeti sunmayı kendine misyon edinmiştir.


Bursa Bahar Hastanesi; Kıbrıs Şehitleri Caddesi, No: 179 Osmangazi / Bursa hizmet vermektedir. 444 44 64 numaralı telefon numarasından arayabilirsiniz. Adres bilgilerini detaylı olarak harita üzerinde görmek için Harita bölümüne göz atın, harita üzerindeki - ve + yı kullanarak haritayı yakınlaştırıp uzaklaştırabilirsiniz. Ayrıca yorumları okuyabilir, dilerseniz sizde görüşlerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.