Buca Seyfi Demirsoy Devlet Hastanesi

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...Loading...

Buca Seyfi Demirsoy Devlet Hastanesi Randevu Alma

Hastaneye Telefonla Randevu Alma

1- 182'yi arayınız.
2- Telefonu açan canlı operatöre T.C Kimlik numaranızı söyleyiniz.
3- Randevu istediğiniz hastane, poliklinik ve doktorunuzu söyleyiniz.
4- Operatör size randevu için uygun tarih ve saatleri söyleyecektir.
5- Seçiminizi söyleyerek, randevu alma işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Hastaneye İnternetten Online Randevu Alma

1- Yukarıdan 'Hastane için Online Randevu Al' bağlantısına tıklayınız.
2- Sağlık Bakanlığı Online Randevu sayfası açılacaktır.
3- Daha önce üye olmadıysanız tek seferlik üye olmanız gerekmektedir. Üye iseniz TC Kimlik numaranız ile giriş yapınız.
4- İl, İlçe, Hastane, Poliklinik ve Doktorunuzu seçiniz ve Hekim Ara butonuna tıklayınız.
5- Hemen alt tarafta açılan doktor ismine tıklayarak, yeşil renkteki boş randevu saatlerine tıklayarak randevunuzu onaylayabilirsiniz.

Harita

Buca Seyfi Demirsoy Devlet Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir? Haritası, Buca Seyfi Demirsoy Devlet Hastanesi'nin haritasını incelemektesiniz. Harita üzerindeki - ve + tuşları sayesinde görüntüyü yakınlaştırabilir ve uzaklaştırabilirsiniz.

Hastane Hakkında Açıklamalar

Buca Seyfi Demirsoy Devlet Hastanesi; adres, harita, online randevu, tahlil sonuçları, iletişim bilgileri, telefon numarası, hastane hakkında bilgiler ve yorumlar

Buca Devlet Hastanesi ve Buca Seyfi Demirsoy Devlet Hastanesi aynı hastane olarak bilinir.

Buca Seyfi Demirsoy Devlet Hastanesi, İzmir’in Buca ilçesinde; 140 dönüm arazi üzerinde, şehrin gürültüsünden uzak çam ağaçları ve zeytin ağaçları ile kaplı bir alanda hizmet vermektedir.

Projesi Ege Üniversitesi İnşaat Fakültesi tarafından depreme dayanıklı olarak yenilenmiş hastanemiz , 06.07.2002 tarihinde SSK Buca Seyfi Demirsoy Hastanesi olarak hizmete açılmıştır.19.02.2005 tarihinde T.C. Sağlık Bakanlığı Buca Seyfi Demirsoy Devlet Hastanesi olarak Sağlık Bakanlığı bünyesine geçmiştir.Yataklı birim ve poliklinik binası başta olmak üzere toplam 8 adet bina, 24.000m2 kapalı alan içerisinde , yüksek standartlarda hizmet vermektedir.

Hastane İzmir 9 Eylül Meslek Yüksek Okulunun karşısında bulunmaktadır.


Buca Seyfi Demirsoy Devlet Hastanesi; Özmen Caddesi, No: 145 Buca / İzmir hizmet vermektedir. 0232 452 52 52 numaralı telefon numarasından arayabilirsiniz. Adres bilgilerini detaylı olarak harita üzerinde görmek için Harita bölümüne göz atın, harita üzerindeki - ve + yı kullanarak haritayı yakınlaştırıp uzaklaştırabilirsiniz. Ayrıca yorumları okuyabilir, dilerseniz sizde görüşlerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.

1 Yanıt

  1. MEHMET MUTLU dedi ki:

    Apandisit teşhisini koyan genel cerrah Dr.Abdurrahman beye, teşhisi destekleyip ameliyatımı yapan genel cerrah uzmanı Dr. Şahin Budak’a ve ameliyata giren ekibe, yoğun ilgilerinden dolayı hasta bakıcı Mehmet beye ve hemşirelere, acil servisteki tüm doktor ve hemşirelere, hastanenin temizliğinde görev alan görevlilere, bu kalitenin sağlanmasında emeği olan başhekim ve yönetim kuruluna teşekkür eder, görevlerinde başarılar dilerim. Bir Bucalı olarak böyle bir hastaneye sahip olmaktan gurur duymalıyız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.