Bornova Türkan Özilhan Devlet Hastanesi

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...Loading...

Bornova Türkan Özilhan Devlet Hastanesi Randevu Alma

Hastaneye MHRS Online Randevu ve Telefonla Randevu alabilirsiniz.

Hastaneye Telefonla Randevu Alma

1- 182'yi arayınız.
2- Telefonu açan canlı operatöre T.C Kimlik numaranızı söyleyiniz.
3- Randevu istediğiniz hastane, poliklinik ve doktorunuzu söyleyiniz.
4- Operatör size randevu için uygun tarih ve saatleri söyleyecektir.
5- Seçiminizi söyleyerek, randevu alma işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Hastaneye İnternetten Online Randevu Alma

1- Yukarıdan 'Hastane için Online Randevu Al' bağlantısına tıklayınız.
2- Sağlık Bakanlığı Online Randevu sayfası açılacaktır.
3- Daha önce üye olmadıysanız tek seferlik üye olmanız gerekmektedir. Üye iseniz TC Kimlik numaranız ile giriş yapınız.
4- İl, İlçe, Hastane, Poliklinik ve Doktorunuzu seçiniz ve Hekim Ara butonuna tıklayınız.
5- Hemen alt tarafta açılan doktor ismine tıklayarak, yeşil renkteki boş randevu saatlerine tıklayarak randevunuzu onaylayabilirsiniz.

Harita

Bornova Türkan Özilhan Devlet Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir? Haritası, Bornova Türkan Özilhan Devlet Hastanesi'nin haritasını incelemektesiniz. Harita üzerindeki - ve + tuşları sayesinde görüntüyü yakınlaştırabilir ve uzaklaştırabilirsiniz.

Hastane Hakkında Açıklamalar

Bornova Türkan Özilhan Devlet Hastanesi; randevu alma, online randevu, telefonla randevu, tahlil sonuçları, adres, telefon numarası, iletişim bilgileri, hastane hakkında bilgiler, yorumlar, hastane haritası

İzmir – Ankara – İstanbul – Aydın şehirlerarası karayollarının ve İzmir çevre yolu otobanının kesişim noktasında; Naldöken, Pınarbaşı, Kemalpaşa Sanayi Bölgelerine oldukça yakın olarak İzmir’in Doğu giriş yolunda bulunan bir devlet hastanesidir. Bornova’da bulunmakla beraber Kemalpaşa ilçesi de hizmet bölgemizdir. Hastanemiz kamu arazisi üzerinde Anadolu Eğitim ve Sosyal Yardım Vakfı Anadolu Eğitim ve Sosyal Yardım Vakfı 1979 yılında sağlık, eğitim ve sosyal alanlarda yardım amacı ile İstanbul’da Anadolu Grubu tarafından kurulmuştur. Bu güne kadar hastaneler, sağlık ocakları, okullar, yurtlar, spor kompleksleri olmak üzere 40’ı aşkın kalıcı eseri hayata geçirilerek devletimize bağışlarken, öğrencilere karşılıksız burs sağlanmıştır. Anadolu Eğitim Ve Sosyal Yardım Vakfı bu güne kadar hastanemizin de içinde olduğu 14 sağlık tesisi yaptırmıştır.


Bornova Türkan Özilhan Devlet Hastanesi; Ankara Caddesi Üzeri, 4.Sanayi Girişi, No: 305 / A Bornova / İzmir hizmet vermektedir. 0232 375 58 58 numaralı telefon numarasından arayabilirsiniz. Adres bilgilerini detaylı olarak harita üzerinde görmek için Harita bölümüne göz atın, harita üzerindeki - ve + yı kullanarak haritayı yakınlaştırıp uzaklaştırabilirsiniz. Ayrıca yorumları okuyabilir, dilerseniz sizde görüşlerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.

1 Yanıt

  1. dün gece aciline gittim çok memnun kaldım personel olarak güvenlik görevlisinden labaratuar çalışınanı flim çalışanı hemşireleri nöbetçi doktorları hepsi güler yüzlü ve ve birkadarda ilgililer işlerini bana göre çok iyi yapıyorlar hepsine teşekkür ederim ayrıca benimle ilgilenen uzm.dr sayın murat medeni beyede çok teşekkür ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.