Bolu İzzet Baysal Devlet Hastanesi

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...Loading...

Harita

Bolu İzzet Baysal Devlet Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir? Haritası, Bolu İzzet Baysal Devlet Hastanesi'nin haritasını incelemektesiniz. Harita üzerindeki - ve + tuşları sayesinde görüntüyü yakınlaştırabilir ve uzaklaştırabilirsiniz.


Bolu İzzet Baysal Devlet Hastanesi Randevu Alma

Hastaneye Online Randevu ve Telefonla Randevu alabilirsiniz.

Hastaneye Telefonla Randevu Alma

1- 182'yi arayınız.
2- Telefonu açan canlı operatöre T.C Kimlik numaranızı söyleyiniz.
3- Randevu istediğiniz hastane, poliklinik ve doktorunuzu söyleyiniz.
4- Operatör size randevu için uygun tarih ve saatleri söyleyecektir.
5- Seçiminizi söyleyerek, randevu alma işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Hastaneye İnternetten Online Randevu Alma

1- Yukarıdan 'Hastane için Online Randevu Al' bağlantısına tıklayınız.
2- Sağlık Bakanlığı Online Randevu sayfası açılacaktır.
3- Daha önce üye olmadıysanız tek seferlik üye olmanız gerekmektedir. Üye iseniz TC Kimlik numaranız ile giriş yapınız.
4- İl, İlçe, Hastane, Poliklinik ve Doktorunuzu seçiniz ve Hekim Ara butonuna tıklayınız.
5- Hemen alt tarafta açılan doktor ismine tıklayarak, yeşil renkteki boş randevu saatlerine tıklayarak randevunuzu onaylayabilirsiniz.Açıklamalar

Bolu İzzet Baysal Devlet Hastanesi, adres, telefon numarası, randevu alma, online randevu, telefonla randevu alma, tahlil sonuçları, hastane hakkında bilgiler, yorumlar, harita

1943 Yılında, halen İzzet Baysal Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi olarak faaliyet gösteren binada kurulan Bolu Devlet Hastanesi, 1994 yılında İzzet Baysal Vakfı’ nın yaptırdığı şu anki binaya taşınarak İzzet Baysal Bolu Devlet Hastanesi adını almıştır.

SSK Hastanesi 1975 yılında 110 yataklı olarak hizmete başlamış, 1999 yılında yaşanan Gölcük ve Düzce depremlerinden sonra hasar gören binası yıkılarak 6 ay çadırda, 4 yıl prefabrik binada hizmete devam etmiştir.

Terra-1 projesi kapsamında inşaatı tamamlanan yeni hastane binasına 2004 yılında taşınmıştır. 18.02.2005 tarihinde Köroğlu Devlet Hastanesi olarak hizmete devam etmiştir.

Sağlık Bakanlığı çalışmaları ile 26 Eylül 2006 yılında ilimizde bulunan Bolu İzzet Baysal Devlet Hastanesi ile Köroğlu Devlet Hastanesi; Bolu İzzet Baysal Devlet Hastanesi çatısı altında birleştirilmiştir.

POLİKLİNİK ve SERVİS HİZMETLERİMİZ

Beyin ve Sinir Cerrahi(Nöroşuriji), Cildiye(Dermatoloji), Dahiliye(iç Hastalıkları), Enfeksiyon Hastalıkları(İntaniye), Genel Cerrahi, Göğüs Cerrahi, Göğüs Hastalıkları, Göz, Kalp Damar Cerrahisi, Kardiyoloji, Kulak Burun Boğaz, Nöroloji, Ortopedi ve Travmatoloji, Kanser Araştırma, Ağrı ve Anestezi Polikliniği, Kemoterapi Ünitesi, Diyaliz, Yoğun Bakım, Diyabet Eğitim ve İzlem poliklinik hizmetleri her iki ünitemizde de verilmektedir.


Bolu İzzet Baysal Devlet Hastanesi; Ağaççılar Köyü Mevkii Merkez / Bolu hizmet vermektedir. 0374 275 30 30 numaralı telefon numarasından arayabilirsiniz. Adres bilgilerini detaylı olarak harita üzerinde görmek için Harita bölümüne göz atın, harita üzerindeki - ve + yı kullanarak haritayı yakınlaştırıp uzaklaştırabilirsiniz. Ayrıca yorumları okuyabilir, dilerseniz sizde görüşlerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.