Bodrum Devlet Hastanesi

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...Loading...

Harita

Bodrum Devlet Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir? Haritası, Bodrum Devlet Hastanesi'nin haritasını incelemektesiniz. Harita üzerindeki - ve + tuşları sayesinde görüntüyü yakınlaştırabilir ve uzaklaştırabilirsiniz.


Bodrum Devlet Hastanesi Randevu Alma

Bodrum Devlet Hastanesinden 182 telefonla randevu ve MHRS online randevu alabilirsiniz.

Telefonla Randevu: 182 telefon numarasını arayarak, karşınızdaki canlı operatöre TC Kimlik numaranızı, randevu istediğiniz hastane, doktor, tarih ve saati söyleyerek randevu alabilirsiniz.

Online Randevu: Yukarıdan 'Hastane için Online Randevu Al' bağlantısına tıklayarak, Sağlık Bakanlığı Merkezi Hastane Randevu Sistemine yönlendirileceksiniz, buradan sisteme giriş yaparak, İl, İlçe, Hastane, Doktor seçerek online randevu alabilirsiniz.Açıklamalar

Bodrum Devlet Hastanesi; adres, telefon numarası, randevu telefonu, online randevu alma, laboratuvar tahlil sonuçları, iletişim bilgileri, hastane hakkında bilgiler, harita, yorumlar

Bodrum Devlet Hastanesi 26 polikliniği ve 77 yatağı ile Bodrum Yarımadasına hizmet veren tek Devlet Hastanesidir. Hastane Binası 1994 yılında yapılmış 1995 yılında hizmete açılmıştır.

Hastanemizde tam donanımlı Hepafiltreli ve Laminar hava akımlı 5 ameliyat salonu bulunmaktadır.Ameliyat salonlarımızda Fako, Laporoskopik cerrahi, Endoskopik cerrahi işlemler başarı ile gerçekleştirilmektedir.

Hastanemizde Dahili Servisler , Cerrahi Servisler ve Kadın Doğum Servisi olmak üzere üç klinik hizmet vermektedir. Toplam 35 adet odada 77 adet hasta yatağı vardır. Bu hasta yatakları haricinde Doğum Salonunda 2 adet sancı yatağı, 2 adet küvöz bir adet transport küvöz vardır. 4 yataklı Cerrahi Yoğun Bakım odası , 3 yataklı Dahili Yoğun Bakım Odası bulunmaktadır.Hastanemizde 5 cihazlı ve hasta sevk araçlı diyaliz ünitemiz hizmet vermektedir.


Bodrum Devlet Hastanesi; Elmadağ Caddesi Bodrum / Muğla hizmet vermektedir. 0252 313 14 20 - 0252 313 14 21 numaralı telefon numarasından arayabilirsiniz. Adres bilgilerini detaylı olarak harita üzerinde görmek için Harita bölümüne göz atın, harita üzerindeki - ve + yı kullanarak haritayı yakınlaştırıp uzaklaştırabilirsiniz. Ayrıca yorumları okuyabilir, dilerseniz sizde görüşlerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.