Bitlis Devlet Hastanesi

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...Loading...

Harita

Bitlis Devlet Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir? Haritası, Bitlis Devlet Hastanesi'nin haritasını incelemektesiniz. Harita üzerindeki - ve + tuşları sayesinde görüntüyü yakınlaştırabilir ve uzaklaştırabilirsiniz.


Bitlis Devlet Hastanesi Randevu Alma

Hastaneye MHRS Online Randevu ve Telefonla Randevu alabilirsiniz.

Hastaneye Telefonla Randevu Alma

1- 182'yi arayınız.
2- Telefonu açan canlı operatöre T.C Kimlik numaranızı söyleyiniz.
3- Randevu istediğiniz hastane, poliklinik ve doktorunuzu söyleyiniz.
4- Operatör size randevu için uygun tarih ve saatleri söyleyecektir.
5- Seçiminizi söyleyerek, randevu alma işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Hastaneye İnternetten Online Randevu Alma

1- Yukarıdan 'Hastane için Online Randevu Al' bağlantısına tıklayınız.
2- Sağlık Bakanlığı Online Randevu sayfası açılacaktır.
3- TC Kimlik numaranız ile giriş yapınız. Eğer daha önceden sisteme üye olmadıysanız tek seferlik üye olmanız gerekmektedir.
4- İl, Hastane, Klinik, Klinik Yeri ve Doktorunuzu seçiniz ve Randevu Ara butonuna tıklayınız.
5- Hemen alt tarafta açılan doktor ismine tıklayarak, yeşil renkteki boş randevu saatlerine tıklayarak randevunuzu onaylayabilirsinizAçıklamalar

Bitlis Devlet Hastanesi; randevu alma, online randevu ve telefonla randevu sistemi, adresi, telefon numarası, iletişim bilgileri, hastane hakkında bilgiler. Laboratuvar tahlil sonuçlarını öğrenme, hastane adresinin haritadaki yeri, hastane hakkındaki görüş ve yorumlar, dilerseniz hastane hakkında görüşlerinizi yorum yazabilirsiniz.

Hastanemiz ana ve ek bina olmak üzere iki ayrı bina, bir semt polikliniğine sahip olup, toplam 35 poliklinik odasında poliklinik hizmeti vermektedir. 150 fiili yatak kapasitelidir. Hastanemiz 56.000 m2 toplam alanda hizmet vermektedir

Poliklinik sayısı ortalama 1500/gün, acil servise başvuran hasta sayısı ortalama 350/gün’ dür.


Bitlis Devlet Hastanesi; Beşminare Mahallesi, 160 Evler Mevkii Merkez / Bitlis hizmet vermektedir. 0434 246 84 20 numaralı telefon numarasından arayabilirsiniz. Adres bilgilerini detaylı olarak harita üzerinde görmek için Harita bölümüne göz atın, harita üzerindeki - ve + yı kullanarak haritayı yakınlaştırıp uzaklaştırabilirsiniz. Ayrıca yorumları okuyabilir, dilerseniz sizde görüşlerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.