Bilecik Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...Loading...

Harita

Bilecik Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Nerede, Nasıl Gidilir? Haritası, Bilecik Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi'nin haritasını incelemektesiniz. Harita üzerindeki - ve + tuşları sayesinde görüntüyü yakınlaştırabilir ve uzaklaştırabilirsiniz.


Bilecik Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Randevu Alma

Hastaneye MHRS Online Randevu ve Telefonla Randevu alabilirsiniz.

Hastaneye Telefonla Randevu Alma

1- 182'yi arayınız.
2- Telefonu açan canlı operatöre T.C Kimlik numaranızı söyleyiniz.
3- Randevu istediğiniz hastane, poliklinik ve doktorunuzu söyleyiniz.
4- Operatör size randevu için uygun tarih ve saatleri söyleyecektir.
5- Seçiminizi söyleyerek, randevu alma işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Hastaneye İnternetten Online Randevu Alma

1- Yukarıdan 'Hastane için Online Randevu Al' bağlantısına tıklayınız.
2- Sağlık Bakanlığı Online Randevu sayfası açılacaktır.
3- Daha önce üye olmadıysanız tek seferlik üye olmanız gerekmektedir. Üye iseniz TC Kimlik numaranız ile giriş yapınız.
4- İl, İlçe, Hastane, Poliklinik ve Doktorunuzu seçiniz ve Hekim Ara butonuna tıklayınız.
5- Hemen alt tarafta açılan doktor ismine tıklayarak, yeşil renkteki boş randevu saatlerine tıklayarak randevunuzu onaylayabilirsiniz.Açıklamalar

Bilecik Diş Hastanesi, Bilecik Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi; randevu alma, online randevu, telefon numarası, adres, iletişim bilgileri, hastane hakkında bilgiler, yorumlar

Bilecik Ağız ve Diş Sağlığı Merkezimizde şu an itibariyle Başhekim, 3 Başhekim Yardımcısı (Valilik Görevlendirilmesi), Hastane Müdür Yardımcısı (Valilik Görevlendirilmesi), Başhemşire (Valilik Görevlendirilmesi), 15 Diş Hekimi, 4 Diş Protez Teknisyeni, 1 Sağlık Memuru, 2 Tıbbi Sekreter, 3 Hemşire, 3 Klinik Yardımcısı, 1 Anestezi Teknikeri, 1 Röntgen Teknikeri, 4 Memur ve 4 Hizmetli, Hizmet Satın Alma yolu ile çalışan 11 Veri Hazırlama, 2 Otomasyon, 2 Sterilizasyon-Dezenfeksiyon, 5 Temizlik personeli, 3 Teknik Personel ve 4 Güvenlik Personeli görev yapmaktadır.


Bilecik Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi; Ertuğrulgazi Mahallesi, Abbaslık Köyü Yolu Caddesi Merkez / Bilecik hizmet vermektedir. 0228 213 01 02 numaralı telefon numarasından arayabilirsiniz. Adres bilgilerini detaylı olarak harita üzerinde görmek için Harita bölümüne göz atın, harita üzerindeki - ve + yı kullanarak haritayı yakınlaştırıp uzaklaştırabilirsiniz. Ayrıca yorumları okuyabilir, dilerseniz sizde görüşlerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.