Bilecik Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...Loading...

Bilecik Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Randevu Alma

Hastaneye MHRS Online Randevu ve Telefonla Randevu alabilirsiniz.

Hastaneye Telefonla Randevu Alma

1- 182'yi arayınız.
2- Telefonu açan canlı operatöre T.C Kimlik numaranızı söyleyiniz.
3- Randevu istediğiniz hastane, poliklinik ve doktorunuzu söyleyiniz.
4- Operatör size randevu için uygun tarih ve saatleri söyleyecektir.
5- Seçiminizi söyleyerek, randevu alma işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Hastaneye İnternetten Online Randevu Alma

1- Yukarıdan 'Hastane için Online Randevu Al' bağlantısına tıklayınız.
2- Sağlık Bakanlığı Online Randevu sayfası açılacaktır.
3- Daha önce üye olmadıysanız tek seferlik üye olmanız gerekmektedir. Üye iseniz TC Kimlik numaranız ile giriş yapınız.
4- İl, İlçe, Hastane, Poliklinik ve Doktorunuzu seçiniz ve Hekim Ara butonuna tıklayınız.
5- Hemen alt tarafta açılan doktor ismine tıklayarak, yeşil renkteki boş randevu saatlerine tıklayarak randevunuzu onaylayabilirsiniz.

Harita

Bilecik Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Nerede, Nasıl Gidilir? Haritası, Bilecik Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi'nin haritasını incelemektesiniz. Harita üzerindeki - ve + tuşları sayesinde görüntüyü yakınlaştırabilir ve uzaklaştırabilirsiniz.

Hastane Hakkında Açıklamalar

Bilecik Diş Hastanesi, Bilecik Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi; randevu alma, online randevu, telefon numarası, adres, iletişim bilgileri, hastane hakkında bilgiler, yorumlar

Bilecik Ağız ve Diş Sağlığı Merkezimizde şu an itibariyle Başhekim, 3 Başhekim Yardımcısı (Valilik Görevlendirilmesi), Hastane Müdür Yardımcısı (Valilik Görevlendirilmesi), Başhemşire (Valilik Görevlendirilmesi), 15 Diş Hekimi, 4 Diş Protez Teknisyeni, 1 Sağlık Memuru, 2 Tıbbi Sekreter, 3 Hemşire, 3 Klinik Yardımcısı, 1 Anestezi Teknikeri, 1 Röntgen Teknikeri, 4 Memur ve 4 Hizmetli, Hizmet Satın Alma yolu ile çalışan 11 Veri Hazırlama, 2 Otomasyon, 2 Sterilizasyon-Dezenfeksiyon, 5 Temizlik personeli, 3 Teknik Personel ve 4 Güvenlik Personeli görev yapmaktadır.


Bilecik Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi; Ertuğrulgazi Mahallesi, Abbaslık Köyü Yolu Caddesi Merkez / Bilecik hizmet vermektedir. 0228 213 01 02 numaralı telefon numarasından arayabilirsiniz. Adres bilgilerini detaylı olarak harita üzerinde görmek için Harita bölümüne göz atın, harita üzerindeki - ve + yı kullanarak haritayı yakınlaştırıp uzaklaştırabilirsiniz. Ayrıca yorumları okuyabilir, dilerseniz sizde görüşlerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.