Biga Devlet Hastanesi

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...Loading...

Biga Devlet Hastanesi Randevu Alma

Çanakkale Biga Devlet Hastanesinden 182 telefon numarasını arayarak telefon üzerinden ve online randevu sisteminden randevu alabilirsiniz.

Telefon Randevu: 182 Merkezi Hastane Randevu Sistemi aranarak, canlı operatöre TC Kimlik numaranızı söyleyiniz. Ardından randevu istediğiniz hastane, doktor, tarih, saat isteklerinizide söyleyerek istediğiniz hastaneden randevu alabilirsiniz.

Online Randevu: Yukarıdaki "Hastane için Online Randevu Al" bağlantısına tıklayarak, açılan Online Merkezi Hastane Randevu Sistemine giriş yapınız. Daha sonra randevu istediğiniz hastaneyi ve doktorunuzu seçerek online randevu alabilirsiniz.

Harita

Biga Devlet Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir? Haritası, Biga Devlet Hastanesi'nin haritasını incelemektesiniz. Harita üzerindeki - ve + tuşları sayesinde görüntüyü yakınlaştırabilir ve uzaklaştırabilirsiniz.





Hastane Hakkında Açıklamalar

Çanakkale Biga Devlet Hastanesi adres, telefon numarası, online randevu alma, randevu telefon numarası, iletişim bilgileri, hastane hakkında bilgiler, yorumlar.

Çanakkale Biga Devlet Hastanesi, Çanakkale’nin Biga ilçesinde, Biga halkına hastane konusunda yüksek standartlarda hizmet vermektedir.


Biga Devlet Hastanesi; Kıbrıs Şehitleri Caddesi, Biga Biga / Çanakkale hizmet vermektedir. 0286 316 10 06 numaralı telefon numarasından arayabilirsiniz. Adres bilgilerini detaylı olarak harita üzerinde görmek için Harita bölümüne göz atın, harita üzerindeki - ve + yı kullanarak haritayı yakınlaştırıp uzaklaştırabilirsiniz. Ayrıca yorumları okuyabilir, dilerseniz sizde görüşlerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.