Beyhekim Devlet Hastanesi

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...Loading...

Beyhekim Devlet Hastanesi Randevu Alma

Telefonla Randevu Alma

1- 182'yi arayınız.
2- Telefonu açan canlı operatöre T.C Kimlik numaranızı söyleyiniz.
3- Randevu istediğiniz hastane, poliklinik ve doktorunuzu söyleyiniz.
4- Operatör size randevu için uygun tarih ve saatleri söyleyecektir.
5- Seçiminizi söyleyerek, randevu alma işleminizi tamamlayabilirsiniz.

İnternetten Online Randevu Alma

1- Yukarıdan 'Hastane için Online Randevu Al' bağlantısına tıklayınız.
2- Sağlık Bakanlığı Online Randevu sayfası açılacaktır.
3- Daha önce üye olmadıysanız tek seferlik üye olmanız gerekmektedir. Üye iseniz TC Kimlik numaranız ile giriş yapınız.
4- İl, İlçe, Hastane, Poliklinik ve Doktorunuzu seçiniz ve Hekim Ara butonuna tıklayınız.
5- Hemen alt tarafta açılan doktor ismine tıklayarak, yeşil renkteki boş randevu saatlerine tıklayarak randevunuzu onaylayabilirsiniz.

Harita

Beyhekim Devlet Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir? Haritası, Beyhekim Devlet Hastanesi'nin haritasını incelemektesiniz. Harita üzerindeki - ve + tuşları sayesinde görüntüyü yakınlaştırabilir ve uzaklaştırabilirsiniz.

Hastane Hakkında Açıklamalar

Beyhekim Devlet Hastanesi randevu, online randevu, telefon randevu numarası, adres, telefon numarası, laboratuvar tahlil sonuçları, iletişim bilgileri, hastane hakkında bilgiler, yorumlar

Beyhekim Devlet Hastanesi Yazır Bölgesinde yer alan Beyhekim Sağlık Kompleksi; Beyhekim Devlet Hastanesi, Akıl ve Ruh Sağlığı Hastanesi, Fizik Tedavi Hastanesi ve Onkoloji Hastanesi’ni kapsayacak şekilde planlanmıştır. Kompleks içerisinde inşaati ilk tamamlanan hastanemiz Beyhekim Devlet Hastanesidir. Hastanemiz, 320 yataklı olarak inşa edilmiş, 70 bin metrekare alan üzerinde kurulmuş ve 36 bin metrekare kapalı alana sahiptir. Son derece gelişmiş teknik bir altyapıya sahip olan hastanede hastaların konforu için her türlü ayrıntı düşünülmüştür. Hasta odaları, içinde tuvaleti ve lavabosu bulunan 1 ya da 2 kişilik olarak planlanmıştır. Hasta odaları ve hasta tuvaletlerinde ‘Hemsire çagirma sistemleri’ mevcuttur.

Beyhekim Devlet Hastanesi 2007 Temmuz ayında Konya Eğitim ve Arastirma Hastanesi’ne bağlı olarak ‘Beyhekim Ünitesi’ adı altında 20 geçici görevli uzman hekimle poliklinik hizmeti vermeye başlamıştır.


Beyhekim Devlet Hastanesi; Yazır Mah. Turgut Özal Cad. No: 14 Selçuklu / Konya hizmet vermektedir. 0332 224 30 00(01-02-03-04) numaralı telefon numarasından arayabilirsiniz. Adres bilgilerini detaylı olarak harita üzerinde görmek için Harita bölümüne göz atın, harita üzerindeki - ve + yı kullanarak haritayı yakınlaştırıp uzaklaştırabilirsiniz. Ayrıca yorumları okuyabilir, dilerseniz sizde görüşlerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.

3 Yanıt

  1. Mevlüt İNAN dedi ki:

    Hastane randevu sistemi ve verilen diğer hizmetleri olumlu buldum.personeli de anlayışlı ve hastalara yardımcı olduklarını müşahede ettim.Tüm personelini kutluyor ve başarılar diliyorum.

  2. Selami NACAK dedi ki:

    HERŞEY COK İYİ teşekkürler,ellerinize emeklerinize sağlık.

  3. mustafa şahin dedi ki:

    doktorlarımıza sahip çıkalım mükemmel bir hastanemiz var ALLAH hepsinden razı olsun hemşireleride unutmadık bu arada beyhekim hastanesi çalışanlardanda ALLAH RAZI OLSUN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.