Bayramiç Devlet Hastanesi

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...Loading...

Bayramiç Devlet Hastanesi Randevu Alma

Bayramiç Devlet Hastanesi Online Randevu alımı kalkmıştır. Hastaneden randevu almak için 182 (Sağlık Bakanlığı Merkezi Hastane Randevu Sistemi) numarasını aramalısınız.

Bayramiç Devlet Hastanesinden Telefonla randevu almak için ;

* Ev, iş, ankesör veya cep telefonlarından 182 numaralı Sağlık Bakanlığı MHRS Çağrı Merkezi aranır.

* 182 numaralı telefonu arayan vatandaş tarafından çağrıyı karşılayan asistana (canlı operatör) randevu talebinde bulunulan vatandaşın T.C. Kimlik Numarası verilir. Asistan vatandaş bilgilerini doğrular.

* Vatandaş randevu talebinde bulunduğu hastane, poliklinik ve hekim bilgilerinden en azından hangi polikliniğe gideceğini asistana bildirdikten sonra, asistan uygun tarih ve saat dilimlerini vatandaşa iletir.

* Vatandaş seçimini yaparak randevusunu alır.

Harita

Bayramiç Devlet Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir? Haritası, Bayramiç Devlet Hastanesi'nin haritasını incelemektesiniz. Harita üzerindeki - ve + tuşları sayesinde görüntüyü yakınlaştırabilir ve uzaklaştırabilirsiniz.

Hastane Hakkında Açıklamalar

Bayramiç Devlet Hastanesi; adres, telefon numarası, iletişim bilgileri, hastane haritası, randevu alma, telefonla randevu numarası, online randevu, laboratuvar tahlil sonuçları, hastane hakkında bilgiler ve yorumlar

Bayramiç Devlet Hastanesi, Çanakkale’nin Bayramiç ilçesinde hizmet vermektedir. Hastaneyi 0286 773 12 48 – 0286 773 18 93 – 0286 773 52 10 numaralı telefonlardan arayabilirsiniz, hastaneden telefonla randevu almak için 182 (Sağlık Bakanlığı Merkezi Hastane Randevu Sistemi) telefon numarasını arayınız. Hastaneden online randevu almak için üst bölümdeki Online Randevu bağlantısını kullanabilirsiniz. Hastaneden tahlil sonuçlarınıza bakmak için, yukarıdaki Tahlil Sonuçları bölümünde bulunan bağlantıya tıklayarak, tahlil sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz.

Sağlıklı Günler Dileriz.


Bayramiç Devlet Hastanesi; Çanakkale Bayramiç Devlet Hastanesi Bayramiç / Çanakkale hizmet vermektedir. 0286 773 12 48- 0286 773 18 93- 0286 773 52 10 numaralı telefon numarasından arayabilirsiniz. Adres bilgilerini detaylı olarak harita üzerinde görmek için Harita bölümüne göz atın, harita üzerindeki - ve + yı kullanarak haritayı yakınlaştırıp uzaklaştırabilirsiniz. Ayrıca yorumları okuyabilir, dilerseniz sizde görüşlerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.