Balıklıgöl Devlet Hastanesi

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...Loading...

Balıklıgöl Devlet Hastanesi Randevu Alma

Yakın Zamanda Hastaneden Randevu Alma işlemi anlatılacaktır.

Harita

Balıklıgöl Devlet Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir? Haritası, Balıklıgöl Devlet Hastanesi'nin haritasını incelemektesiniz. Harita üzerindeki - ve + tuşları sayesinde görüntüyü yakınlaştırabilir ve uzaklaştırabilirsiniz.

Hastane Hakkında Açıklamalar

Şanlıurfa Balıklıgöl Devlet Hastanesi, Şanlıurfa Merkezde Akabe Mahallesi, İpekyolu Caddesi adresinde bulunmaktadır. Hastaneyi 0414 351 25 62 numaralı telefondan arayabilir ve hastane hakkında sormak istediğiniz tüm bilgileri sorabilirsiniz. Yukarıdaki Hastane için Online Randevu Al ve Hastane Laboratuvar Sonuçlarını Al bağlantılarına tıklayarak hastaneden online randevu alabilir ve online olarak tahlil sonuçlarınızıda öğrenebilirsiniz.

Haritada Göster menüsüne tıklayarak, hastaneyi harita üzerinde görebilir, haritayı uzaklaştırıp, yakınlaştırabilir, haritayı sağa ve sola sürükleyebilirsiniz. Böylece hastanenin bulunduğu adresi kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

Sağlıklı günler dileriz.


Balıklıgöl Devlet Hastanesi; Akabe Mahallesi, İpekyolu Caddesi Merkez / Şanlıurfa hizmet vermektedir. 0414 351 25 62 numaralı telefon numarasından arayabilirsiniz. Adres bilgilerini detaylı olarak harita üzerinde görmek için Harita bölümüne göz atın, harita üzerindeki - ve + yı kullanarak haritayı yakınlaştırıp uzaklaştırabilirsiniz. Ayrıca yorumları okuyabilir, dilerseniz sizde görüşlerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.