Bahçelievler Medical Park Hastanesi

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...Loading...

Harita

Bahçelievler Medical Park Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir? Haritası, Bahçelievler Medical Park Hastanesi'nin haritasını incelemektesiniz. Harita üzerindeki - ve + tuşları sayesinde görüntüyü yakınlaştırabilir ve uzaklaştırabilirsiniz.


Bahçelievler Medical Park Hastanesi Randevu Alma

Medical Park Bahçelievler Hastanesi Online Randevu alabilirsiniz.

1- Yukarıdan Hastane için Online Randevu Al bağlantısına tıklayınız.
2- Bahçelievler Medical Park Hastanesi Online Randevu formu açılacaktır.
3- Açılan sayfadaki randevu formunu doldurup, Gönder butonuna tıklayarak randevu talebinizi hastaneye iletebilirsiniz.Açıklamalar

Medical Park Bahçelievler Hastanesi; adresi, telefon numarası, randevu alma, online randevu ve telefonla randevu, iletişim bilgileri, tahlil sonuçlarını öğrenme, hastane hakkında bilgiler, yorumlar, hastane haritası

Medical Park Bahçelievler Hastanesi İstanbul Avrupa yakasının merkezinde, E-5 karayolu üzerinde ve Atatürk Havaalanına 5 dakika uzaklıkta, yer alan hastane İstanbul’dan, şehir dışı ve yurtdışından gelen hastalara da merkezi konumu ile uluslar arası standartlarda sağlık hizmeti sunuyor.

Sağlıkta uluslararası kalite standartlarını temsil eden Joint Commision International (JCI) Akreditasyon Belgesi’ne sahip 17 katlı hastane, 13’ü kuvöz olmak üzere toplam 246 yatak kapasitesi, 89 poliklinik odası ve 10 ameliyathanesi ile 30.000 m²’lik bir alanda hizmet veriyor. Ayrıca Kalp Damar Cerrahisi, Koroner, Yenidoğan ve Genel Yoğun Bakım üniteleri bakım kalitesi ve deneyimli hekimleri ile İstanbul’da yoğun bakım alanında referans merkezi olarak hizmet veriyor.

Medical Park Bahçelievler Hastanesinde; Poliklinikler Hafta içi (Pazartesi – Cuma) 08:30 – 19:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Hafta sonu (Cumartesi) 09:00 – 17:00 saatlerinde hizmet vermektedir. Acil Servis, Çocuk Hastalıkları, Dahiliye, Diş Polikliniği, Genel Cerrahi, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kalp ve Damar Cerrahisi, Kardiyoloji, Laboratuar, Ortopedi, Radyoloji, Yoğun Bakım Üniteleri, Call Center ve Hasta İlişkileri bölümleri ise 24 saat hizmet vermektedir.

Belirtilen saatler genel çalışma saatleri olup, tüm hekimlerimizi kapsamamaktadır. Aradığınız ilin alan kodu ile birlikte 444 44 84 numaralı telefondan hekimimizin çalışma saatlerini ve muayene ücret bilgisini öğrenebilirsiniz.


Bahçelievler Medical Park Hastanesi; Kültür Sokak, No: 1, (E5 Yolu Bahçelievler Metro Durağı Üstü, Metrobüs Hastaneler Durağı) Bahçelievler / İstanbul hizmet vermektedir. 0212 484 14 84 numaralı telefon numarasından arayabilirsiniz. Adres bilgilerini detaylı olarak harita üzerinde görmek için Harita bölümüne göz atın, harita üzerindeki - ve + yı kullanarak haritayı yakınlaştırıp uzaklaştırabilirsiniz. Ayrıca yorumları okuyabilir, dilerseniz sizde görüşlerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.