Bahçelievler Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...Loading...

Bahçelievler Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Randevu Alma

Bahçelievler Diş Hastanesinden telefonla randevu ve online randevu alabilirsiniz.

0212 441 28 98 numarasını arayarak telefonla randevu alabilirsiniz.

Yukarıdan 'Hastane için Online Randevu Al' bağlantısına tıklayarak hastaneye internetten online randevu alabilirsiniz.

Harita

Bahçelievler Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Nerede, Nasıl Gidilir? Haritası, Bahçelievler Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi'nin haritasını incelemektesiniz. Harita üzerindeki - ve + tuşları sayesinde görüntüyü yakınlaştırabilir ve uzaklaştırabilirsiniz.

Hastane Hakkında Açıklamalar

Bahçelievler Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi randevu alma, online randevu, telefonla randevu numarası, adres, telefon numarası, iletişim bilgileri, hastane hakkında bilgiler, yorumlar

Merkezimiz 1998 yılında 10 ünitli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olarak hizmete başlamış ve bu süreç içerisinde kendini sürekli yenilemiştir.

Merkezimizde 85 diş hekimi, 27 diş teknisyeni,13 hemşire,13 genel idari personeli, 8 hizmetli. 3 sağlık teknikeri, 1 röntgen teknisyeni personeli ile hizmet vermekteyiz. Aylık poliklinik sayımız 40.000 civarında olup Çene Cerrahisi, Periodontoloji, Tedavi ve Protez Uzmanlarıyla merkezimiz Diş hekimliğinin tüm Branşlarında kaliteli hizmet sunmaya devam etmektedir.


Bahçelievler Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi; Adnan Kahveci Bulvarı Eski Londra Asfaltı No: 141/2 (Siyavuşpaşa) Bahçelievler / İstanbul hizmet vermektedir. 0212 441 53 12 numaralı telefon numarasından arayabilirsiniz. Adres bilgilerini detaylı olarak harita üzerinde görmek için Harita bölümüne göz atın, harita üzerindeki - ve + yı kullanarak haritayı yakınlaştırıp uzaklaştırabilirsiniz. Ayrıca yorumları okuyabilir, dilerseniz sizde görüşlerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.