Ayvalık Devlet Hastanesi

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...Loading...

Ayvalık Devlet Hastanesi Randevu Alma

Hastaneye Online Randevu ve Telefonla Randevu alabilirsiniz.

Hastaneye Telefonla Randevu Alma

1- 182'yi arayınız.
2- Telefonu açan canlı operatöre T.C Kimlik numaranızı söyleyiniz.
3- Randevu istediğiniz hastane, poliklinik ve doktorunuzu söyleyiniz.
4- Operatör size randevu için uygun tarih ve saatleri söyleyecektir.
5- Seçiminizi söyleyerek, randevu alma işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Hastaneye İnternetten Online Randevu Alma

1- Yukarıdan 'Hastane için Online Randevu Al' bağlantısına tıklayınız.
2- Sağlık Bakanlığı Online Randevu sayfası açılacaktır.
3- Daha önce üye olmadıysanız tek seferlik üye olmanız gerekmektedir. Üye iseniz TC Kimlik numaranız ile giriş yapınız.
4- İl, İlçe, Hastane, Poliklinik ve Doktorunuzu seçiniz ve Hekim Ara butonuna tıklayınız.
5- Hemen alt tarafta açılan doktor ismine tıklayarak, yeşil renkteki boş randevu saatlerine tıklayarak randevunuzu onaylayabilirsiniz.

Harita

Ayvalık Devlet Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir? Haritası, Ayvalık Devlet Hastanesi'nin haritasını incelemektesiniz. Harita üzerindeki - ve + tuşları sayesinde görüntüyü yakınlaştırabilir ve uzaklaştırabilirsiniz.

Hastane Hakkında Açıklamalar

Balıkesir Ayvalık Devlet Hastanesi randevu alma, online randevu, internetten randevu alma, laboratuvar tahlil sonuçları, telefon numarası, adres, iletişim bilgileri ve yorumlar

Ayvalık Devlet Hastanesi şimdiki Vergi Dairesinin bulunduğu binada 1938 tarihinde hizmete başlamıştır. 1972 yılında yapılan 50 yataklı halen yataklı tedavi hizmeti sunulan binaya taşınmıştır. 1995 yılında uzman hekim sayısının artması üzerine yatak kapasitesi 75′ e çıkarılmıştır. 1997 yılında 4 yataklı koroner yoğun bakım ve 5 makineli hemodiyaliz ünitesi hizmete girmiş ve mevcut yatak sayısı 66′ ya düşmüştür. 1999 yılı Aralık ayında poliklinik hizmeti sunulan binamızın inşaatımızın tamamlanması ile poliklinikler, röntgen ve biyokimya laboratuarları ,başhekimlik ve idare birimler ek binaya aktarılmıştır. Böylece eski binamız yataklı tedavi, ek binamızda ayaktan tedavi ve idari birimler ile hizmet vermeye başlamıştır.

Eski binamızın 2001 yılında yapılan restorasyon ile kadın hastalıkları&doğum kliniği, doğumhane, çocuk hastalıkları kliniği ve yenidoğan ünitesi olarak hizmet vermesi sağlanmıştır. 2001 yılı sonu itibariyle diyaliz ünitesi 7 makineye çıkarılmış, ek tek katlı bina 2002 yılı Temmuz ayında hayırseverler tarafından yaptırılmış olup,Diyaliz Ünitesi bu binada hizmet vermeye, başlamıştır. Diyaliz Ünitesi, 10 diyaliz makinesi yatak kapasitesine yükselmiş ve ruhsat alınmıştır. 2002 yılında ameliyathaneler ve dahiliye koroner yoğun bakım üniteleri yenilerek hizmete sunulmuştur. Bu bölümle hastanemizin yatak kapasitesi 75 yataktan 100 yatağa çıkmıştır. SSK hastanelerinin devlet hastaneleri ile birleştirilmesine ilişkin düzenleme ile 2005 yılında semt polikliniğimiz Ayvalık şehir merkezinde hizmet vermeye başlamış ve hastanemizin resmi yatak kapasitesi 150 olarak belirlenmiştir. 2007 yılında Altınova ek hizmet binasında poliklinik hizmeti sunumuna başlanmıştır.


Ayvalık Devlet Hastanesi; Sefa Çamlık Mahallesi Ayvalık / Balıkesir hizmet vermektedir. 0266 312 17 44 numaralı telefon numarasından arayabilirsiniz. Adres bilgilerini detaylı olarak harita üzerinde görmek için Harita bölümüne göz atın, harita üzerindeki - ve + yı kullanarak haritayı yakınlaştırıp uzaklaştırabilirsiniz. Ayrıca yorumları okuyabilir, dilerseniz sizde görüşlerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.