Aydın Devlet Hastanesi

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...Loading...

Aydın Devlet Hastanesi Randevu Alma

Hastaneye MHRS Online Randevu ve Telefonla Randevu alabilirsiniz.

Hastaneye Telefonla Randevu Alma

1- 182'yi arayınız.
2- Telefonu açan canlı operatöre T.C Kimlik numaranızı söyleyiniz.
3- Randevu istediğiniz hastane, poliklinik ve doktorunuzu söyleyiniz.
4- Operatör size randevu için uygun tarih ve saatleri söyleyecektir.
5- Seçiminizi söyleyerek, randevu alma işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Hastaneye İnternetten Online Randevu Alma

1- Yukarıdan 'Hastane için Online Randevu Al' bağlantısına tıklayınız.
2- Sağlık Bakanlığı Online Randevu sayfası açılacaktır.
3- Daha önce üye olmadıysanız tek seferlik üye olmanız gerekmektedir. Üye iseniz TC Kimlik numaranız ile giriş yapınız.
4- İl, İlçe, Hastane, Poliklinik ve Doktorunuzu seçiniz ve Hekim Ara butonuna tıklayınız.
5- Hemen alt tarafta açılan doktor ismine tıklayarak, yeşil renkteki boş randevu saatlerine tıklayarak randevunuzu onaylayabilirsiniz.

Harita

Aydın Devlet Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir? Haritası, Aydın Devlet Hastanesi'nin haritasını incelemektesiniz. Harita üzerindeki - ve + tuşları sayesinde görüntüyü yakınlaştırabilir ve uzaklaştırabilirsiniz.

Hastane Hakkında Açıklamalar

aydın devlet hastanesi logosu

Aydın Devlet Hastanesi adres, telefon numarası, faks, online randevu, internetten randevu alma, tahlil sonuçları, iletişim bilgileri, harita, kroki, bilgiler ve hakkında yorumlar

Aydın Devlet Hastanesi, 2718 metre karelik kompleks alanında 8 Ameliyathanemiz, Preop ve Postop, 5 yataklı Anestezi ve Reanimasyon Yoğun Bakım Ünitesi, 8 yataklı Cerrahi Yoğun Bakım Ünitesi yer almaktadır. Bu yapıya entegre olmuş dikey binamız ise bodrum kattan itibaren 11 katlı olup 8 katta yataklı tedavi kliniklerimiz hizmet vermektedir. 1350 metre karelik kompleks alana inşaa edilen 3 katlı yeni binamızda ise 10 yataklı Koroner Yoğun Bakım, 10 yataklı Göğüs Hastalıkları Yoğun Bakım, 10 yataklı Nöroloji Yoğun Bakım, 10 yataklı Dahiliye Yoğun Bakım, Diyaliz Ünitesi ve Acil Servis yer almaktadır. Hastanemiz, Devlet Hastanesi ve Bölge Hastanesi konumunda ve ilimiz merkezinde yer almakta olup, diğer ilçelere ve komşu illerinde yakın ilçelerine hizmet vermektedir. 524 fiili yatak kapasiteli hastanemiz tam teşekküllü olup, Poliklinikleri, Ameliyathaneleri, Servisleri, Yoğun Bakım Üniteleri, Hemodializ Ünitesi, Acil Servisi, Laboratuarları, Görüntüleme Merkezi(Konvansiyonal Röntgen), Ultrasonografi, Dijital Röntgen, Tomografi, Manyetik Rezonans, Kemik Dansitometresi gibi üniteleri ile bölge halkına ve hastalarına her türlü Sağlık Hizmetlerini sunabilecek düzeydedir.


Aydın Devlet Hastanesi; Hasan Efendi Mahallesi, Kızılay Cad. Merkez / Aydın hizmet vermektedir. 0256 213 90 00 numaralı telefon numarasından arayabilirsiniz. Adres bilgilerini detaylı olarak harita üzerinde görmek için Harita bölümüne göz atın, harita üzerindeki - ve + yı kullanarak haritayı yakınlaştırıp uzaklaştırabilirsiniz. Ayrıca yorumları okuyabilir, dilerseniz sizde görüşlerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.

1 Yanıt

  1. sevda kaygısız dedi ki:

    1 haftadır aydın devlet hastanesinden internetten randevu alamıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.