Antalya Medical Park Hastanesi

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...Loading...

Harita

Antalya Medical Park Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir? Haritası, Antalya Medical Park Hastanesi'nin haritasını incelemektesiniz. Harita üzerindeki - ve + tuşları sayesinde görüntüyü yakınlaştırabilir ve uzaklaştırabilirsiniz.


Antalya Medical Park Hastanesi Randevu Alma

Medical Park Antalya Hastanesi Online Randevu alabilirsiniz.

1- Yukarıdan Hastane için Online Randevu Al bağlantısına tıklayınız.
2- Antalya Medical Park Hastanesi Online Randevu formu açılacaktır.
3- Açılan sayfadaki randevu formunu doldurup, Gönder butonuna tıklayarak randevu talebinizi hastaneye iletebilirsiniz.Açıklamalar

Medical Park Antalya Hastanesi; adresi, telefon numarası, randevu alma, online randevu ve telefonla randevu, iletişim bilgileri, tahlil sonuçlarını öğrenme, hastane hakkında bilgiler, yorumlar, hastane haritası

Medical Park Antalya Hastanesi Akdeniz Bölgesi’nin en büyük özel hastanesidir. Medical Park Antalya Hastane Kompleksi 84 poliklinik odası, 39 adedi Kalp Hastanesi’nde olmak üzere toplam 189 yatağı, 10 koroner yoğun bakım / 7 KVC yoğun bakım / 23 genel yoğun bakım / 26 yenidoğan yoğun bakım ünitesi ve organ nakli ameliyatları standardında donatılmış 10 ameliyathanesi ile 33 tıbbi branşta hizmet veriyor.

Medical Park Göztepe Hastanesinde; Poliklinikler Hafta içi (Pazartesi – Cuma) 09:00 – 17:30 saatleri arasında hizmet vermektedir. Hafta sonu (Cumartesi) 09:00 – 14:30 saatlerinde hizmet vermektedir. Acil Servis, Laboratuar, Radyoloji, Yoğun Bakım Üniteleri, Call Center ve Hasta İlişkileri bölümleri ise 24 saat hizmet vermektedir.

Belirtilen saatler genel çalışma saatleri olup, tüm hekimlerimizi kapsamamaktadır. Aradığınız ilin alan kodu ile birlikte 444 44 84 numaralı telefondan hekimimizin çalışma saatlerini ve muayene ücret bilgisini öğrenebilirsiniz.


Antalya Medical Park Hastanesi; Fener Mahallesi, Tekelioğlu Caddesi, No: 7 Lara / Antalya hizmet vermektedir. 0242 314 34 34 numaralı telefon numarasından arayabilirsiniz. Adres bilgilerini detaylı olarak harita üzerinde görmek için Harita bölümüne göz atın, harita üzerindeki - ve + yı kullanarak haritayı yakınlaştırıp uzaklaştırabilirsiniz. Ayrıca yorumları okuyabilir, dilerseniz sizde görüşlerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.