Aliağa Devlet Hastanesi

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...Loading...

Aliağa Devlet Hastanesi Randevu Alma

Hastaneye Telefonla Randevu Alma

1- 182'yi arayınız.
2- Telefonu açan canlı operatöre T.C Kimlik numaranızı söyleyiniz.
3- Randevu istediğiniz hastane, poliklinik ve doktorunuzu söyleyiniz.
4- Operatör size randevu için uygun tarih ve saatleri söyleyecektir.
5- Seçiminizi söyleyerek, randevu alma işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Hastaneye İnternetten Online Randevu Alma

1- Yukarıdan 'Hastane için Online Randevu Al' bağlantısına tıklayınız.
2- Sağlık Bakanlığı Online Randevu sayfası açılacaktır.
3- Daha önce üye olmadıysanız tek seferlik üye olmanız gerekmektedir. Üye iseniz TC Kimlik numaranız ile giriş yapınız.
4- İl, İlçe, Hastane, Poliklinik ve Doktorunuzu seçiniz ve Hekim Ara butonuna tıklayınız.
5- Hemen alt tarafta açılan doktor ismine tıklayarak, yeşil renkteki boş randevu saatlerine tıklayarak randevunuzu onaylayabilirsiniz.

Harita

Aliağa Devlet Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir? Haritası, Aliağa Devlet Hastanesi'nin haritasını incelemektesiniz. Harita üzerindeki - ve + tuşları sayesinde görüntüyü yakınlaştırabilir ve uzaklaştırabilirsiniz.

Hastane Hakkında Açıklamalar

Aliağa Devlet Hastanesi telefon numarası, randevu telefon numarası, online randevu, erandevu, internetten randevu alma sistemleri, laboratuvar sonuçları, adres, harita bilgileri ve yorumlar

Aliağa Devlet Hastanesinin Tarihçesi ;

Aliağa Devlet Hastanesi 1980’li yıllarda Aliağa ilçesinin kuruluşundan sonraki hızlı gelişmesiyle dönem hükümetleri tarafından planlanmış 15/07/1986 tarihinde şimdiki yeri imar planı olarak onaylanmıştır. 04/02/1994 tarihinde ruhsatlı inşaatına başlanmış, 2003 yılında kaba inşaatı tamamlanmıştır. 2003 yılı ortalarında Sağlık Bakanlığımızın ve İzmir Valiliğimizin girişimleriyle 1.500.000.000.000 TL. ödenek çıkartılarak tamamlanmıştır.

Aralık 2003’te Aliağa Kaymakamı, Belediye Başkanı, Sanayi ve Ticaret Odası Başkanı, Sağlık Grup Başkanı ve Kurucu Başhekiminden oluşan heyet Valiliğimizin önerileri doğrultusunda, Aliağa’da ki kuruluş ve kişilerden Hastaneye ayni yardımlar konusunda çalışmalara başlamıştır. Kaymakamımız Sayın Emir Osman BULGURLU başkanlığındaki heyet Aliağa’nın önde gelen kurum ve kişilerini ziyaret etmiş ve ayni yardımları hastaneye aktarılmıştır. 2004 yılı Mart ayının sonunda anahtar teslimi yapılmıştır. 1 trilyon TL tutarında bağış toplanarak hastanemizin iç donanımı tamamlanmıştır.15 Nisan 2004 tarihinde hasta kabulüne başlanmıştır.29.11.2004 tarihinde ilk hasta yatışı yapılmıştır. 10.12.2004 tarihinde de ilk ameliyat yapılmıştır .

Hastanemiz yaklaşık 13.000 m2 alan üzerine zeminde 2300 m2 olmak üzere toplam 6723 m2 kapalı alan içermektedir.

Bodrum, zemin ve iki kattan oluşturulmuştur. Hastanemiz 50 kadro yataklı iken Sağlık Bakanlığı’nın 04/10/2005 tarih ve 8227 sayılı Makam Onayı ile İlçemizde bulunan Aliağa Petkim Devlet Hastanesi ile birleştirilerek, 150 kadro yatakla İzmir Aliağa Devlet Hastanesi adı ile hizmetine devam etmektedir.


Aliağa Devlet Hastanesi; Yenimahalle Mah. Rumeli Cad. Aliağa / İzmir hizmet vermektedir. 0232 616 87 87 - 0232 616 28 39 numaralı telefon numarasından arayabilirsiniz. Adres bilgilerini detaylı olarak harita üzerinde görmek için Harita bölümüne göz atın, harita üzerindeki - ve + yı kullanarak haritayı yakınlaştırıp uzaklaştırabilirsiniz. Ayrıca yorumları okuyabilir, dilerseniz sizde görüşlerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.

4 Yanıt

 1. eylem dedi ki:

  hayatımda bu kadar sıra alınamayan bır hastane gormedım.galıba hepsı hıkaye ınternetten randevu yada telefon 1 hafta boyunca denedım olmadı telefonu dusurdugumdede acan olmadı Alıaga devlet hastanesınde bu ımkanlar varmı var ama gercekten hıkaye.

 2. Süleyman Köse dedi ki:

  Tüm personel çok iyi hepsine teşekkürler.

 3. özlem dedi ki:

  randevu konusunda bende çok şikayetçiyim birtürlü sıramızı hastayken alamıyoruz oyüzden agrılarla boguşuyoruz sıra alıncaya kadar buna mulaka bir çözüm bulmalılar

 4. sevilay dedi ki:

  randevu almak ne kadar zor alınmıyo bi çare bulun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.