Ali Osman Sönmez Onkoloji Hastanesi

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...Loading...

Ali Osman Sönmez Onkoloji Hastanesi Randevu Alma

Hastaneden Online Randevu ve Telefonla Randevu seçeneklerinden randevu alabilirsiniz.

Telefonla Randevu: 182 telefon numarasını arayarak, karşınızdaki canlı operatöre TC Kimlik numaranızı, randevu istediğiniz hastane, doktor, tarih ve saati söyleyerek randevu alabilirsiniz.

Online Randevu: Üst bölümden 'Hastane için Online Randevu Al' bağlantısına tıklayarak, Sağlık Bakanlığı Merkezi Hastane Randevu Sistemine yönlendirileceksiniz, buradan sisteme giriş yaparak, İl, İlçe, Hastane, Doktor seçerek online randevu alabilirsiniz.

Harita

Ali Osman Sönmez Onkoloji Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir? Haritası, Ali Osman Sönmez Onkoloji Hastanesi'nin haritasını incelemektesiniz. Harita üzerindeki - ve + tuşları sayesinde görüntüyü yakınlaştırabilir ve uzaklaştırabilirsiniz.

Hastane Hakkında Açıklamalar

Bursa Ali Osman Sönmez Onkoloji Hastanesi ;

Ali Osman Sönmez Onkoloji Hastanesinin Kurum Kodu : 4873 ‘dir

Hastanemiz temeli 7 ağustos 1990 günü atılmıştır. 2188 metre kare taban üzerine 9966 metre kapalı alan olarak planlanan inşaat Eylül 1990 tarihinde başlatılmıştır.

Hastanemiz inşaatı 1993 yılı sonlarında tamamlanmıştır. 13 Ekim 1993 tarih ve 7837 sayılı Bakanlık onayı alınarak Hastanemiz 200 kadro yataklı müstakil “Sağlık Bakanlığı Ali Osman Sönmez Onkoloji Hastanesi” olarak hizmete açılması uygun görülmüştür.

Hastanemiz Bursa’mızın değerli iş adamlarından, Bursa Milletvekili merhum Ali Osman Sönmez tarafından inşa ettirilerek Sağlık Bakanlığı’nın hizmetine verilmiştir.

Bursa Ali Osman Sönmez Onkoloji Hastanesi 1995 yılından beri yalnızca Bursa’ daki hastalara değil ayrıca Eskişehir, Kütahya, Balıkesir, Denizli, Çanakkale,Bilecik gibi çevre illerden gelen kanserli hastalara da hizmet veren bir bölge hastanesidir. Ayrıca diğer branşlarda da hizmetimiz sürmektedir.

10404.6 metrekare saha üzerine kurulmuştur. Yaklaşık 8202 metrekare kapalı alana sahiptir. Sağlık Bakanlığına bağlı bir devlet hastanesi olma özelliğinden dolayı tüm Yeşil Kart, Bağkur, Emekli Sandığı, Resmi Evraklı hastaların yanı sıra, Bursa SSK Hastanesinde Radyasyon onkolojisi bölümünün olmaması nedeniyle aynı bölgelerden gelen SSK lı hastalara da hizmet vermektedir.

Hastanemiz 24 saat sağlık hizmeti vermekte olup, poliklinik hizmetleri 08:00-16:00 arası acil hizmeti 24 saat, klinikler 24 saat, tetkik ünitelerimiz 24 saat olmak üzere hizmet çalışmalarını sürdürmektedir.


Ali Osman Sönmez Onkoloji Hastanesi; Alaaddin Mah. Ortapazar Cad. Menekşe Sok. No: 2 Osmangazi / Bursa hizmet vermektedir. 0224 223 82 00 (10 Hat) numaralı telefon numarasından arayabilirsiniz. Adres bilgilerini detaylı olarak harita üzerinde görmek için Harita bölümüne göz atın, harita üzerindeki - ve + yı kullanarak haritayı yakınlaştırıp uzaklaştırabilirsiniz. Ayrıca yorumları okuyabilir, dilerseniz sizde görüşlerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.

3 Yanıt

  1. raize uslu dedi ki:

    bir sağlıkçı olarak hastanemize randevu alamıyorum ve erken teşhiste zaman kaybediyorum.

  2. münür dedi ki:

    randevu almak çok zor bu nasıl hastane ya hastaneye gidiyoz ordada ilgilenmiyolar e ölelimde bari kurtulalım ölemi

  3. ömer dedi ki:

    randevu almak çok zor bu nasıl hastane ya hastaneye gidiyoz ordada randevu vermiorlar ölelimde kurtulalım bari hani ranvevu almak kolaydı illa sağlık bakanlığına şikayette mi bulunalım bu ne rezillik ya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.