Akyazı Devlet Hastanesi

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...Loading...

Harita

Akyazı Devlet Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir? Haritası, Akyazı Devlet Hastanesi'nin haritasını incelemektesiniz. Harita üzerindeki - ve + tuşları sayesinde görüntüyü yakınlaştırabilir ve uzaklaştırabilirsiniz.


Akyazı Devlet Hastanesi Randevu Alma

Hastaneye Telefonla Randevu Alma

1- 182'yi arayınız.
2- Telefonu açan canlı operatöre T.C Kimlik numaranızı söyleyiniz.
3- Randevu istediğiniz hastane, poliklinik ve doktorunuzu söyleyiniz.
4- Operatör size randevu için uygun tarih ve saatleri söyleyecektir.
5- Seçiminizi söyleyerek, randevu alma işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Hastaneye İnternetten Online Randevu Alma

1- Yukarıdan 'Hastane için Online Randevu Al' bağlantısına tıklayınız.
2- Sağlık Bakanlığı Online Randevu sayfası açılacaktır.
3- Daha önce üye olmadıysanız tek seferlik üye olmanız gerekmektedir. Üye iseniz TC Kimlik numaranız ile giriş yapınız.
4- İl, İlçe, Hastane, Poliklinik ve Doktorunuzu seçiniz ve Hekim Ara butonuna tıklayınız.
5- Hemen alt tarafta açılan doktor ismine tıklayarak, yeşil renkteki boş randevu saatlerine tıklayarak randevunuzu onaylayabilirsiniz.Açıklamalar

Akyazı Devlet Hastanesi adres, telefon numarası, iletişim bilgileri, online randevu alma, laboratuvar tahlil sonuçları, hastane hakkında bilgiler, yorumlar, hastane haritası

Akyazı Devlet Hastanesi 10 Mayıs 1997 yılında hizmete Sakarya Akyazı ilçesine açılarak Akyazı ilçesine hastane hizmeti sunmaya başlamıştır. Akyazı Devlet Hastanesinde 8 uzman hekim, 8 pratisyen hekim ve yardımcı sağlık çalışanları ile birlikte toplamda 86 personel hastalarımıza hizmet vermektedir.

Hastanemiz 50 yataklı olup, ana bina ve 5 ek binadan oluşmaktadır. Hastanemizde 24 saat acil sağlık hizmeti verilmektedir. Yılda yaklaşık 220.000 ayaktan, 1500 yatan hastaya ve 500 çesitli branşlarda ameliyat hizmeti verilmektedir. Hastanemiz Sakarya il merkezine 30 km., ilçemizin merkezine ise 1,5 km. uzaklıktadır. Akyazı ilçemizin merkez nüfusu 41.157, köyleri 42.590 olup, toplam 83.747 nüfusa sahiptir.


Akyazı Devlet Hastanesi; D140 Karayolu Üzeri, Batakköy Mevkii Akyazı / Sakarya hizmet vermektedir. 0264 418 15 37 - 0264 418 47 60 numaralı telefon numarasından arayabilirsiniz. Adres bilgilerini detaylı olarak harita üzerinde görmek için Harita bölümüne göz atın, harita üzerindeki - ve + yı kullanarak haritayı yakınlaştırıp uzaklaştırabilirsiniz. Ayrıca yorumları okuyabilir, dilerseniz sizde görüşlerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.