Aksaray Devlet Hastanesi

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...Loading...

Aksaray Devlet Hastanesi Randevu Alma

Hastaneye Online Randevu ve Telefonla Randevu alabilirsiniz.

Hastaneye Telefonla Randevu Alma

1- 182'yi arayınız.
2- Telefonu açan canlı operatöre T.C Kimlik numaranızı söyleyiniz.
3- Randevu istediğiniz hastane, poliklinik ve doktorunuzu söyleyiniz.
4- Operatör size randevu için uygun tarih ve saatleri söyleyecektir.
5- Seçiminizi söyleyerek, randevu alma işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Hastaneye İnternetten Online Randevu Alma

1- Yukarıdan 'Hastane için Online Randevu Al' bağlantısına tıklayınız.
2- Sağlık Bakanlığı Online Randevu sayfası açılacaktır.
3- Daha önce üye olmadıysanız tek seferlik üye olmanız gerekmektedir. Üye iseniz TC Kimlik numaranız ile giriş yapınız.
4- İl, İlçe, Hastane, Poliklinik ve Doktorunuzu seçiniz ve Hekim Ara butonuna tıklayınız.
5- Hemen alt tarafta açılan doktor ismine tıklayarak, yeşil renkteki boş randevu saatlerine tıklayarak randevunuzu onaylayabilirsiniz.

Harita

Aksaray Devlet Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir? Haritası, Aksaray Devlet Hastanesi'nin haritasını incelemektesiniz. Harita üzerindeki - ve + tuşları sayesinde görüntüyü yakınlaştırabilir ve uzaklaştırabilirsiniz.

Hastane Hakkında Açıklamalar

Aksaray Devlet Hastanesi online randevu , erandevu, internetten randevu alma, laboratuvar ve tahlil sonuçları, adres, telefon numarası, iletişim bilgileri ve hastane hakkında yorumlar

Aksaray Devlet Hastanesinde 2010 yılında;
65 bin 527 kişi Acil Serviste olmak üzere 317 bin 287 hasta Aksaray Devlet Hastanesinden sağlık hizmeti almış durumda. Bu hastalardan 6661 tanesi küçük, orta ve büyük olmak üzere ameliyatla tedavi edilmişler. Acil Servise 432 adli vaka kaydı yapılmış. Halen hastanede 121 diyaliz hastası makineye bağlı olarak yaşamlarını devam ettirmekteler. KETEM tarafından 3042 kadın ücretsiz meme ve rahim ağzı kanseri taramasından geçirilmiş durumda. 59 tanesi Acil Serviste olmak üzere toplamda 101 hastada çeşitli nedenlerle hayatını kaybetmiş.


Aksaray Devlet Hastanesi; Zafer Mahallesi, Nevşehir Caddesi, No : 117 Merkez / Aksaray hizmet vermektedir. 0382 212 91 00 - 08 (8 hat) numaralı telefon numarasından arayabilirsiniz. Adres bilgilerini detaylı olarak harita üzerinde görmek için Harita bölümüne göz atın, harita üzerindeki - ve + yı kullanarak haritayı yakınlaştırıp uzaklaştırabilirsiniz. Ayrıca yorumları okuyabilir, dilerseniz sizde görüşlerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.

1 Yanıt

  1. rıdvan coşkun dedi ki:

    eskiden bilgisayardan sıra alıyorduk şimdi ise değişmiş bilgisayar daha iyiydi bide siteye tahlil sonuçları diye link koymuşunuz fakat sonuçları alamıyoruz.ilğilenirseniz sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.