Van Yüksek İhtisas Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...Loading...

Harita

Van Yüksek İhtisas Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir? Haritası, Van Yüksek İhtisas Eğitim Ve Araştırma Hastanesi'nin haritasını incelemektesiniz. Harita üzerindeki - ve + tuşları sayesinde görüntüyü yakınlaştırabilir ve uzaklaştırabilirsiniz.


Van Yüksek İhtisas Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Randevu Alma

Hastaneye Online Randevu ve Telefonla Randevu alabilirsiniz.

Hastaneye Telefonla Randevu Alma

1- 182'yi arayınız.
2- Telefonu açan canlı operatöre T.C Kimlik numaranızı söyleyiniz.
3- Randevu istediğiniz hastane, poliklinik ve doktorunuzu söyleyiniz.
4- Operatör size randevu için uygun tarih ve saatleri söyleyecektir.
5- Seçiminizi söyleyerek, randevu alma işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Hastaneye İnternetten Online Randevu Alma

1- Yukarıdan 'Hastane için Online Randevu Al' bağlantısına tıklayınız.
2- Sağlık Bakanlığı Online Randevu sayfası açılacaktır.
3- Daha önce üye olmadıysanız tek seferlik üye olmanız gerekmektedir. Üye iseniz TC Kimlik numaranız ile giriş yapınız.
4- İl, İlçe, Hastane, Poliklinik ve Doktorunuzu seçiniz ve Hekim Ara butonuna tıklayınız.
5- Hemen alt tarafta açılan doktor ismine tıklayarak, yeşil renkteki boş randevu saatlerine tıklayarak randevunuzu onaylayabilirsiniz.Açıklamalar

Van Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi; adresi, telefon numarası, online randevu, tahlil sonuçları, hastane hakkında bilgiler, yorumlar, harita

Van Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Yurdumuzun cennet köşelerinden biri olan Van ilimizin şirin ilçesi Edremit sınırları içinde Türkiye’nin en büyük gölü olan Van Gölüne nazır hakim bir tepe üzerine kartal duruşu gibi konuşlandırılmıştır. Türkiye’nin en fazla Güneş alan ve güzel sahillerine sahip doğal ve tarihi özellikleriyle sınır kenti olan Van İline ve bölge halkına en iyi sağlık hizmetini sunmak için cansiperâne bir hizmet vermekteyiz.

Hastanemiz Kalp ve Damar Cerrahisi – Kardiyoloji – Nefroloji – Enfeksiyon – Diş ve Diyaliz Ünitelerinden oluşmakta olup bu dallarda her gün dünden daha iyi hizmet vermek üzere imkanlar dahilinde yeni modern cihazlar ve kalifiye personelimizle hedef çıtasını yükseğe en yükseğe çıkarma yolunda çaba sarf etmektedir.

Hastanemizde 3 Adet Modern Amileyathane, Son sistem Anjiografi cihazı – Dijital (CR) Röntgen Birimi, 2 adet Seyyar Röntgen Cihazı, Dopler Cihazı, 2 Adet Eko Cihazı, 3 Adet efor cihazı ile 20 Adet Hemodiyaliz cihazının yanı sıra branş hastanelerinde bulunması gereken tüm cihazlarla halkımıza hizmet sunmaktan dolayı gururluyuz.

Van Yüksek İhtisas Hastanesi Kurum Kodu : 7212 dir.


Van Yüksek İhtisas Eğitim Ve Araştırma Hastanesi; Edremit Yolu 7. Km Edremit / Van hizmet vermektedir. 0432 312 28 61 (62 - 63 - 64) numaralı telefon numarasından arayabilirsiniz. Adres bilgilerini detaylı olarak harita üzerinde görmek için Harita bölümüne göz atın, harita üzerindeki - ve + yı kullanarak haritayı yakınlaştırıp uzaklaştırabilirsiniz. Ayrıca yorumları okuyabilir, dilerseniz sizde görüşlerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.