Tarsus Devlet Hastanesi

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...Loading...

Tarsus Devlet Hastanesi Randevu Alma

Hastaneye MHRS Online Randevu ve Telefonla Randevu alabilirsiniz.

Hastaneye Telefonla Randevu Alma

1- 182'yi arayınız.
2- Telefonu açan canlı operatöre T.C Kimlik numaranızı söyleyiniz.
3- Randevu istediğiniz hastane, poliklinik ve doktorunuzu söyleyiniz.
4- Operatör size randevu için uygun tarih ve saatleri söyleyecektir.
5- Seçiminizi söyleyerek, randevu alma işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Hastaneye İnternetten Online Randevu Alma

1- Yukarıdan 'Hastane için Online Randevu Al' bağlantısına tıklayınız.
2- Sağlık Bakanlığı Online Randevu sayfası açılacaktır.
3- Daha önce üye olmadıysanız tek seferlik üye olmanız gerekmektedir. Üye iseniz TC Kimlik numaranız ile giriş yapınız.
4- İl, İlçe, Hastane, Poliklinik ve Doktorunuzu seçiniz ve Hekim Ara butonuna tıklayınız.
5- Hemen alt tarafta açılan doktor ismine tıklayarak, yeşil renkteki boş randevu saatlerine tıklayarak randevunuzu onaylayabilirsiniz.

Harita

Tarsus Devlet Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir? Haritası, Tarsus Devlet Hastanesi'nin haritasını incelemektesiniz. Harita üzerindeki - ve + tuşları sayesinde görüntüyü yakınlaştırabilir ve uzaklaştırabilirsiniz.

Hastane Hakkında Açıklamalar

Tarsus Devlet Hastanesi, adres, telefon numarası, faks, iletişim bilgileri, laboratuvar tahlil sonuçları, randevu hakkında bilgiler, hastane hakkında bilgiler ve yorumlar

Tarsus Devlet Hastanesi, Mersin’in Tarsus ilçesinde İsmetpaşa Mahallesi, Rasim Dokur Caddesi, No: 1 adresinde hizmet vermektedir. Hastaneyi 0324 613 12 50- 0324 613 97 09- 0324 613 12 78 numaralı telefonlardan arayabilirsiniz. Hastaneden randevu almanıza gerek yoktur, randevusuz hastaneye giderek muayene olabilirsiniz. Hastaneden tahlil sonuçlarınızı öğrenmek için, yukarıdaki ‘Hastane Laboratuvar Sonuçlarını Al‘ bağlantısına tıklayarak, online olarak laboratuvar test tahlil sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz.

Hastaneyi harita üzerinde görmek için, Haritada Göster bağlantısına tıklayarak harita üzerinde haritayı görebilir, harita üstündeki – + lara tıklayarak hastaneyi daha uzaktan ve yakından detaylı olarak görebilirsiniz. Dilerseniz Uydu, Karma gibi yazılara tıklayarak haritanın şeklinide değiştirebilirsiniz.

Sağlıklı Günler Dileriz.


Tarsus Devlet Hastanesi; İsmetpaşa Mahallesi, Rasim Dokur Caddesi, No: 1 Tarsus / Mersin hizmet vermektedir. 0324 613 12 50- 0324 613 97 09- 0324 613 12 78 numaralı telefon numarasından arayabilirsiniz. Adres bilgilerini detaylı olarak harita üzerinde görmek için Harita bölümüne göz atın, harita üzerindeki - ve + yı kullanarak haritayı yakınlaştırıp uzaklaştırabilirsiniz. Ayrıca yorumları okuyabilir, dilerseniz sizde görüşlerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.

2 Yanıt

  1. bedrettin durak dedi ki:

    selam hastane hiç mi güvelikçi yok iç ve diş her zaman ayet satan ve dilencilik yapan hastaları surekli rahatsız ediliyor gerekenin yapılmasına saygılarla hayırlı işller dilerim umarım sesim duyulur gereken yapılır

  2. muratodağ dedi ki:

    cildiye bölümü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.