Suluova Devlet Hastanesi

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...Loading...

Harita

Suluova Devlet Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir? Haritası, Suluova Devlet Hastanesi'nin haritasını incelemektesiniz. Harita üzerindeki - ve + tuşları sayesinde görüntüyü yakınlaştırabilir ve uzaklaştırabilirsiniz.


Suluova Devlet Hastanesi Randevu Alma

Telefonla Randevu Alma

1- 182'yi arayınız.
2- Telefonu açan canlı operatöre T.C Kimlik numaranızı söyleyiniz.
3- Randevu istediğiniz hastane, poliklinik ve doktorunuzu söyleyiniz.
4- Operatör size randevu için uygun tarih ve saatleri söyleyecektir.
5- Seçiminizi söyleyerek, randevu alma işleminizi tamamlayabilirsiniz.

İnternetten Online Randevu Alma

1- Yukarıdan 'Hastane için Online Randevu Al' bağlantısına tıklayınız.
2- Sağlık Bakanlığı Online Randevu sayfası açılacaktır.
3- Daha önce üye olmadıysanız tek seferlik üye olmanız gerekmektedir. Üye iseniz TC Kimlik numaranız ile giriş yapınız.
4- İl, İlçe, Hastane, Poliklinik ve Doktorunuzu seçiniz ve Hekim Ara butonuna tıklayınız.
5- Hemen alt tarafta açılan doktor ismine tıklayarak, yeşil renkteki boş randevu saatlerine tıklayarak randevunuzu onaylayabilirsiniz.Açıklamalar

Amasya Suluova Devlet Hastanesi adres, telefon numarası, faks, online randevu, internetten randevu alma, telefonla randevu alma, iletişim bilgileri ve yorumlar

Suluova Devlet Hastanesi; Amasya iline bağlı, Amasya-Samsun karayolu üzerinde olup,1957 yılında ilçe olmuştur. Amasya’ya 23 km, Merzifon ilçesine 18 km. mesafede olan ilçemiz köyleriyle birlikte 58.000 nüfusludur.

Suluova Devlet Hastanesi Orta Mahalle Oğulbağı Caddesi üzerinde ve 13 dönümlük bir alan içinde 3 katlı 4.000 m2 kapalı bina alanı, otoparkı, bahçesi ile 1994 yılında inşaatı bitirilerek 50 yatak kapasiteli Hastane olarak hizmete başlamıştır. Hastanemiz Suluova İlçe merkezine, çevre köylere ve Samsun iline bağlı Ladik ve Havzaya ve bu ilçelerimize bağlı Suluova’ya yakın köylere’de Hizmet verdiğinden Hasta potansiyeli yüksektir.

Hastanemiz de uygulanan hasta giriş kayıtları hastalarımızın düzenli ve hızlı bir şekilde kayıt almalarını sağlanmaktadır.

İzinli veya Aynı gün Poliklinik hizmeti vermeyen Doktorlarımız Randevu sistemlerinde bulunmayacağından Hastalarımız bu konuyu öğreneceklerinde boşu boşuna hastaneye gelmek ve zaman kaybetmek durumunda kalmayacaklardır.

Telefonla Randevu Sistemi

Sms Randevu Sistemi

Web Randevu Sistemi

Poliklinik Sekreterleri kayıt Sistemi

Gibi sistemler devreye alınarak işlemleri daha çabuk ve hızlı yapılmaktadır.

Hastanemizin tüm polikliniklerinde bilgisayar mevcut olup hasta kayıtları Poliklinik sekreterleri tarafından süratle yapılmakta ve hastaların işlemleri kolaylaştırılmaktadır.

Acil hastalar ise hastanemiz acil servisine gelmekte yine acil serviste bulunan bilgisayarlara hasta bilgileri girilerek acil poliklinik hizmeti de bilgisayar ortamında takip edilmektedir.

Hastanemizde servislerde (yatan hasta) ve acil serviste Kayıt Kabul hizmeti 24 saat kesintisiz verilmektedir.

Hastanemizde poliklinikler kısmında ve bekleme salonlarımızda Poliklinik sıra takipleri dijital ekranlarla sunulmakta ve hastalarımız lüks bekleme salonlarında TV lerini seyrederken Sıralarını takip edebilmektedir.


Suluova Devlet Hastanesi; Hürriyet Mah. Hastane Cad. No: 16 Suluova / Amasya hizmet vermektedir. 0358 417 11 33 /0358 417 80 00 (5 Hat) numaralı telefon numarasından arayabilirsiniz. Adres bilgilerini detaylı olarak harita üzerinde görmek için Harita bölümüne göz atın, harita üzerindeki - ve + yı kullanarak haritayı yakınlaştırıp uzaklaştırabilirsiniz. Ayrıca yorumları okuyabilir, dilerseniz sizde görüşlerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.