Soma Devlet Hastanesi

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...Loading...

Soma Devlet Hastanesi Randevu Alma

Hastaneye Telefonla Randevu Alma

1- 182'yi arayınız.
2- Telefonu açan canlı operatöre T.C Kimlik numaranızı söyleyiniz.
3- Randevu istediğiniz hastane, poliklinik ve doktorunuzu söyleyiniz.
4- Operatör size randevu için uygun tarih ve saatleri söyleyecektir.
5- Seçiminizi söyleyerek, randevu alma işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Hastaneye İnternetten Online Randevu Alma

1- Yukarıdan 'Hastane için Online Randevu Al' bağlantısına tıklayınız.
2- Sağlık Bakanlığı Online Randevu sayfası açılacaktır.
3- Daha önce üye olmadıysanız tek seferlik üye olmanız gerekmektedir. Üye iseniz TC Kimlik numaranız ile giriş yapınız.
4- İl, İlçe, Hastane, Poliklinik ve Doktorunuzu seçiniz ve Hekim Ara butonuna tıklayınız.
5- Hemen alt tarafta açılan doktor ismine tıklayarak, yeşil renkteki boş randevu saatlerine tıklayarak randevunuzu onaylayabilirsiniz.

Harita

Soma Devlet Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir? Haritası, Soma Devlet Hastanesi'nin haritasını incelemektesiniz. Harita üzerindeki - ve + tuşları sayesinde görüntüyü yakınlaştırabilir ve uzaklaştırabilirsiniz.

Hastane Hakkında Açıklamalar

soma devlet hastanesi

Manisa Soma Devlet Hastanesi internetten randevu alma, online randevu, sıra alma, erandevu, telefon numarası, faks numarası, laboratuvar test sonuçları, adres, iletişim, harita bilgileri ve yorumlar.

Soma Devlet Hastanesi, Manisanın Soma ilçesinde Ozan Sok, Beşyol adresinde hizmet vermektedir. Hastaneyi 0236 444 20 45 numaralı telefondan arayabilirsiniz. Hastaneden online randevu alabilir ve laboratuvar tahlil sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz. Hastaneden internetten randevu almak için yukarıdaki ‘Hastane için Online Randevu Al’ bağlantısına tıklayınız. Hastaneden laboratuvar tahlil sonuçlarınızı öğrenmek için ise; ‘Hastane Laboratuvar Sonuçlarını Al’ bağlantısına tıklayıp açılan sayfadan bilgilerinizi girdikten sonra test sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz.

Soma Devlet Hastanesi kurum kodu : 1992 ‘dir.


Soma Devlet Hastanesi; Soma Devlet Hastanesi Beşyol Soma / Manisa hizmet vermektedir. 0236 444 20 45 numaralı telefon numarasından arayabilirsiniz. Adres bilgilerini detaylı olarak harita üzerinde görmek için Harita bölümüne göz atın, harita üzerindeki - ve + yı kullanarak haritayı yakınlaştırıp uzaklaştırabilirsiniz. Ayrıca yorumları okuyabilir, dilerseniz sizde görüşlerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.

3 Yanıt

  1. ravza dedi ki:

    nasıl sıra alınır

  2. ravza dedi ki:

    ilaç alacağız

  3. hayrettin dedi ki:

    güvenlikleriniz cok ukala sırf egolarını tatminetmek icin insanlarla ugraşıyorlar tabi bunları denetleyecek başhekimyok cunku padişahlık dönemindeki ğibi zevk vesefa icinde yaşıyor insanların sorunu umrundadeyil

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.