Sivas Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...Loading...

Sivas Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Randevu Alma

Hastaneye Telefonla Randevu Alma

1- 182'yi arayınız.
2- Telefonu açan canlı operatöre T.C Kimlik numaranızı söyleyiniz.
3- Randevu istediğiniz hastane, poliklinik ve doktorunuzu söyleyiniz.
4- Operatör size randevu için uygun tarih ve saatleri söyleyecektir.
5- Seçiminizi söyleyerek, randevu alma işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Hastaneye İnternetten Online Randevu Alma

1- Yukarıdan 'Hastane için Online Randevu Al' bağlantısına tıklayınız.
2- Sağlık Bakanlığı Online Randevu sayfası açılacaktır.
3- Daha önce üye olmadıysanız tek seferlik üye olmanız gerekmektedir. Üye iseniz TC Kimlik numaranız ile giriş yapınız.
4- İl, İlçe, Hastane, Poliklinik ve Doktorunuzu seçiniz ve Hekim Ara butonuna tıklayınız.
5- Hemen alt tarafta açılan doktor ismine tıklayarak, yeşil renkteki boş randevu saatlerine tıklayarak randevunuzu onaylayabilirsiniz.

Harita

Sivas Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Nerede, Nasıl Gidilir? Haritası, Sivas Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi'nin haritasını incelemektesiniz. Harita üzerindeki - ve + tuşları sayesinde görüntüyü yakınlaştırabilir ve uzaklaştırabilirsiniz.

Hastane Hakkında Açıklamalar

Sivas Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi randevu, online randevu alma, telefonla randevu numarası, adres, telefon numarası, iletişim bilgileri, hastane hakkında bilgiler, yorumlar ve hastane adresinin harita üzerindeki yeri

Sivas Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Sivas Diş Hastanesi olarakta bilinmektedir.

Sağlık Bakanlığının 02.11.2007 tarih 9857 sayılı olurları ile, 40 Standart Ünit kapasiteli Sivas Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinin kuruluşuna izin verilmiştir.
Merkezimiz; bina tadilat işlemleri, tefriş ve malzeme ihtiyaçlarının hizmet verecek boyutta karşılanmasına müteakip, Sağlık Müdürlüğü, Sivas Devlet Hastanesi ve Numune Hastanesi tarafından karşılanan Personel ve malzeme desteği ile 20 Mayıs 2008 tarihinde 25 Diş Hekimi, 5 Hemşire, 9 idari personel ve 15 ünitle hizmet vermeye başlamıştır.

Merkezimizde 37 Kadrolu, 15 4-B( Sözleşmeli), 44 Hizmet Alımı olmak üzere toplam 96 personel ve 23 Ünit ile günlük ortalama 510 hastaya Ağız ve Diş Sağlığı hizmeti verilmektedir.


Sivas Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi; Fethi Akyüz Caddesi, Sivas Emniyet Müdürlüğü Karşısı Merkez / Sivas hizmet vermektedir. 0346 215 20 25 numaralı telefon numarasından arayabilirsiniz. Adres bilgilerini detaylı olarak harita üzerinde görmek için Harita bölümüne göz atın, harita üzerindeki - ve + yı kullanarak haritayı yakınlaştırıp uzaklaştırabilirsiniz. Ayrıca yorumları okuyabilir, dilerseniz sizde görüşlerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.