Ortaca Devlet Hastanesi

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...Loading...

Harita

Ortaca Devlet Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir? Haritası, Ortaca Devlet Hastanesi'nin haritasını incelemektesiniz. Harita üzerindeki - ve + tuşları sayesinde görüntüyü yakınlaştırabilir ve uzaklaştırabilirsiniz.


Ortaca Devlet Hastanesi Randevu Alma

Ortaca Devlet Hastanesinden 182 telefonla randevu ve MHRS online randevu alabilirsiniz.

Telefon Randevu: 182 Merkezi Hastane Randevu Sistemini arayarak, canlı operatöre TC Kimlik numaranızı, randevu istediğiniz hastane, doktor, saat bilgilerini vererek randevu alabilirsiniz.

Online Randevu: Yukarıdan 'Hastane için Online Randevu Al' bağlantısına tıklayarak randevu sistemine giriş yapınız. Giriş yaptıktan sonra İl, İlçe, Hastanenizi seçerek randevunuzu alabilirsiniz.Açıklamalar

Ortaca Devlet Hastanesi; adres, telefon numarası, iletişim bilgileri, telefonla randevu, online randevu, internetten randevu alma, tahlil sonuçları, laboratuvar sonuçlarını öğrenme, hastane hakkında bilgiler, yorumlar


Ortaca Devlet Hastanesi; Muğla Ortaca İlçe Devlet Hastanesi Ortaca / Muğla hizmet vermektedir. 0252 282 5313 numaralı telefon numarasından arayabilirsiniz. Adres bilgilerini detaylı olarak harita üzerinde görmek için Harita bölümüne göz atın, harita üzerindeki - ve + yı kullanarak haritayı yakınlaştırıp uzaklaştırabilirsiniz. Ayrıca yorumları okuyabilir, dilerseniz sizde görüşlerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.