Isparta Devlet Hastanesi

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...Loading...

Isparta Devlet Hastanesi Randevu Alma

Hastaneye Online Randevu ve Telefonla Randevu alabilirsiniz.

Hastaneye Telefonla Randevu Alma

1- 182'yi arayınız.
2- Telefonu açan canlı operatöre T.C Kimlik numaranızı söyleyiniz.
3- Randevu istediğiniz hastane, poliklinik ve doktorunuzu söyleyiniz.
4- Operatör size randevu için uygun tarih ve saatleri söyleyecektir.
5- Seçiminizi söyleyerek, randevu alma işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Hastaneye İnternetten Online Randevu Alma

1- Yukarıdan 'Hastane için Online Randevu Al' bağlantısına tıklayınız.
2- Sağlık Bakanlığı Online Randevu sayfası açılacaktır.
3- Daha önce üye olmadıysanız tek seferlik üye olmanız gerekmektedir. Üye iseniz TC Kimlik numaranız ile giriş yapınız.
4- İl, İlçe, Hastane, Poliklinik ve Doktorunuzu seçiniz ve Hekim Ara butonuna tıklayınız.
5- Hemen alt tarafta açılan doktor ismine tıklayarak, yeşil renkteki boş randevu saatlerine tıklayarak randevunuzu onaylayabilirsiniz.

Harita

Isparta Devlet Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir? Haritası, Isparta Devlet Hastanesi'nin haritasını incelemektesiniz. Harita üzerindeki - ve + tuşları sayesinde görüntüyü yakınlaştırabilir ve uzaklaştırabilirsiniz.

Hastane Hakkında Açıklamalar

Isparta Devlet Hastanesi; adres, telefon numarası, iletişim bilgileri, online randevu, tahlil sonuçları, hastane hakkında bilgiler, harita ve yorumlar

Hastanemiz, memleket hastanesi olarak açıldığı 20. yüzyılın başlarından bu yana sadece Isparta halkına değil komşu il ve ilçelerde de, sağlık yardımı için başvuran herkese tanı, tedavi ve bakım konusunda gerekli desteği göstererek hastalarımı daima daha iyi hizmeti sunmayı hedeflemiştir… Göller bölgesinde hasta odaklı hizmet veren hastanemiz sürekli eğitim, ölçme ve iyileştirme metotları kullanarak sağlıkla ilgili yeniliklerin tasarımcısı, uygulayıcısı ve öncü gücü olmaya devam etmektedir.

Son dönemde yaptığımız çalışmalarla hastanemiz fiziki yapısının, tıbbı cihaz donanımının iyileştirilmesi yanında ihtiyaç duyulan hizmet alanlarının tespitiyle komiteler oluşturduk, tüm personelimizin katılımı ile yönetişim bilincinin hastanemizde gelişmesine imkânı tanıdık. Polikliniklerde, kliniklerde hasta ve çalışanlarımızın memnuniyetini artırıcı iyileştirmeler yaptık. Mevcut ameliyathaneyi revize ederek hijyenik hale getirdik. Her geçen gün kurumsallaşma, kalite ve hasta memnuniyeti açısından ilerleme kaydetmeye devam ediyoruz.


Isparta Devlet Hastanesi; Doğancı Mahallesi, Yokuşbaşı Sokak, No: 34 Merkez / Isparta hizmet vermektedir. 0246 211 50 00 numaralı telefon numarasından arayabilirsiniz. Adres bilgilerini detaylı olarak harita üzerinde görmek için Harita bölümüne göz atın, harita üzerindeki - ve + yı kullanarak haritayı yakınlaştırıp uzaklaştırabilirsiniz. Ayrıca yorumları okuyabilir, dilerseniz sizde görüşlerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.

1 Yanıt

  1. ezel dedi ki:

    gerçekten başarılı çok süper bir hastane

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.