Bakırköy Devlet Hastanesi

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...Loading...

Bakırköy Devlet Hastanesi Randevu Alma

Hastaneye MHRS Online Randevu ve Telefonla Randevu alabilirsiniz.

Hastaneye Telefonla Randevu Alma

1- 182'yi arayınız.
2- Telefonu açan canlı operatöre T.C Kimlik numaranızı söyleyiniz.
3- Randevu istediğiniz hastane, poliklinik ve doktorunuzu söyleyiniz.
4- Operatör size randevu için uygun tarih ve saatleri söyleyecektir.
5- Seçiminizi söyleyerek, randevu alma işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Hastaneye İnternetten Online Randevu Alma

1- Yukarıdan 'Hastane için Online Randevu Al' bağlantısına tıklayınız.
2- Sağlık Bakanlığı Online Randevu sayfası açılacaktır.
3- Daha önce üye olmadıysanız tek seferlik üye olmanız gerekmektedir. Üye iseniz TC Kimlik numaranız ile giriş yapınız.
4- İl, İlçe, Hastane, Poliklinik ve Doktorunuzu seçiniz ve Hekim Ara butonuna tıklayınız.
5- Hemen alt tarafta açılan doktor ismine tıklayarak, yeşil renkteki boş randevu saatlerine tıklayarak randevunuzu onaylayabilirsiniz.

Harita

Bakırköy Devlet Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir? Haritası, Bakırköy Devlet Hastanesi'nin haritasını incelemektesiniz. Harita üzerindeki - ve + tuşları sayesinde görüntüyü yakınlaştırabilir ve uzaklaştırabilirsiniz.

Hastane Hakkında Açıklamalar

Bakırköy Devlet Hastanesi; adresi, telefon numarası, randevu telefonu, internetten online randevu alma, laboratuvar tahlil sonuçları, hastane hakkında bilgiler ve yorumlar

Hastanemizin kuruluşuna ilişkin öneri Sağlık Bakanlığı’na 1965 yılında yapılmış, 1969 yılında hastane hizmete hazır hale gelmiştir. 1970 yılında 100 yataklı Tropikal Hastalıklar Hastanesi olarak açılmıştır. 30 Eylül 1985 yılında genel amaçlı Devlet Hastanesi’ne dönüştürülen 150 yataklı hastanemiz, 2000 yılına kadar bu statüde hizmet vermiştir.

1998 yılında 75. Yıl Kadın Hastalıkları ve Çocuk Hastanesi, hastanemiz bünyesine katılmıştır. Hastanemiz 28 Eylül 2000 tarihinden itibaren Prof. Dr. Erşan AYGÜN ‘ün kurucu başhekimliğinde ‘Eğitim ve Araştırma’ misyonunu da üstlenerek, Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi adını almıştır.

Bakırköy Devlet Hastanesi, Sağlık Bakanlığına bağlı devlet hastanesi olarak İstanbul’un Bakırköy ilçesinde Tevfik Sağlam Caddesi, No: 11 adresinde hizmet vermektedir. Adresi harita üzerinde görmek için Haritada Göster ‘e tıklayarak, harita üzerinden hastaneyi görebilir. Harita üzerindeki – ve + lara tıklayarak haritayı yakınlaştırıp uzaklaştırabilir, harita sürükleyerek hastaneyi daha net görebilirsiniz.


Bakırköy Devlet Hastanesi; Tevfik Sağlam Caddesi, No: 11 Bakırköy / İstanbul hizmet vermektedir. 0212 414 71 71 numaralı telefon numarasından arayabilirsiniz. Adres bilgilerini detaylı olarak harita üzerinde görmek için Harita bölümüne göz atın, harita üzerindeki - ve + yı kullanarak haritayı yakınlaştırıp uzaklaştırabilirsiniz. Ayrıca yorumları okuyabilir, dilerseniz sizde görüşlerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.

4 Yanıt

  1. hastanenızın KBB Bölümüne acil olarak geldim.Doktorlar acil yatışımı yaptılar ve bir hafta kaldım.Kaldıgım bu süre ıcerısınde USB ,BT ve MR çekıldı ve doktorların ve ekıbının ılgı ve alakası beklenmedık derecede fazlaydı.Özellikle Dr Dagıstan bey İbrahım bey daha adını su anda hatırlayamadıgım bırcok çalısan hem guleryuzuyle ve samımı ilgılerıyle benı cok memnun ettıler.Kısacası butun hastane yonetımıne ve calısanlarına cok tesekkur ederım.

  2. canan şenaslan dedi ki:

    hastanenizde nefroloji bölümünü bulamıyorum randevu almak için lütfen yardımcı olun.SAYGILAR

  3. engin ünalan dedi ki:

    kadın dogun da sonuçlara bakacaktım ama nasıl yapacagımı çözemedim yardım ederseniz sevinecegim şimdiden teşekkürler

  4. ahmet yıldız dedi ki:

    selam randevu almam için nasıl bir işlem gerekiyor yardımcı olurmusunuz şimdiden teşekkür ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.