Arhavi Devlet Hastanesi

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...Loading...

Harita

Arhavi Devlet Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir? Haritası, Arhavi Devlet Hastanesi'nin haritasını incelemektesiniz. Harita üzerindeki - ve + tuşları sayesinde görüntüyü yakınlaştırabilir ve uzaklaştırabilirsiniz.


Arhavi Devlet Hastanesi Randevu Alma

Hastaneye Online Randevu ve Telefonla Randevu alabilirsiniz.

Hastaneye Telefonla Randevu Alma

1- 182'yi arayınız.
2- Telefonu açan canlı operatöre T.C Kimlik numaranızı söyleyiniz.
3- Randevu istediğiniz hastane, poliklinik ve doktorunuzu söyleyiniz.
4- Operatör size randevu için uygun tarih ve saatleri söyleyecektir.
5- Seçiminizi söyleyerek, randevu alma işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Hastaneye İnternetten Online Randevu Alma

1- Yukarıdan 'Hastane için Online Randevu Al' bağlantısına tıklayınız.
2- Sağlık Bakanlığı Online Randevu sayfası açılacaktır.
3- Daha önce üye olmadıysanız tek seferlik üye olmanız gerekmektedir. Üye iseniz TC Kimlik numaranız ile giriş yapınız.
4- İl, İlçe, Hastane, Poliklinik ve Doktorunuzu seçiniz ve Hekim Ara butonuna tıklayınız.
5- Hemen alt tarafta açılan doktor ismine tıklayarak, yeşil renkteki boş randevu saatlerine tıklayarak randevunuzu onaylayabilirsiniz.Açıklamalar

Arhavi Devlet Hastanesi; adresi, telefon numarası, randevu telefon numarası, iletişim bilgileri, laboratuvar tahlil sonuçları, hastane hakkında bilgiler, hastane haritası ve yorumlar

Arhavi Devlet Hastanesi, Artvin’in Arhavi ilçesinde Boğaz İçi Mahallesi adresinde devlet hastanesi olarak hizmet vermektedir. Hastaneye ulaşabileceğiniz telefon numarası : 0466 312 40 71 ‘dir bu numarayı arayarak hastaneye ulaşabilir sormak istediklerinizi sorabilirsiniz. Arhavi Devlet Hastanesinden randevu almak için 182 numaralı sağlık bakanlığı merkezi hastane randevu sistemi’ni aramanız gerekmektedir. Bu konuda detaylar aşağıdaki bölümdedir. Hastaneden laboratuvar tahlil sonuçlarınızı online olarak öğrenebilirsiniz.

Arhavi Devlet Hastanesini harita üzerinde görmek için, Haritada Göster bağlantısına tıklayarak harita üzerinde hastaneyi görebilir, harita üstündeki + lara tıklayarak hastaneyi daha uzaktan ve yakından detaylı olarak görebilirsiniz. Dilerseniz Uydu, Karma gibi yazılara tıklayarak haritanın şeklinide değiştirebilirsiniz.


Arhavi Devlet Hastanesi; Boğaz İçi Mahallesi Arhavi / Artvin hizmet vermektedir. 0466 312 40 71 numaralı telefon numarasından arayabilirsiniz. Adres bilgilerini detaylı olarak harita üzerinde görmek için Harita bölümüne göz atın, harita üzerindeki - ve + yı kullanarak haritayı yakınlaştırıp uzaklaştırabilirsiniz. Ayrıca yorumları okuyabilir, dilerseniz sizde görüşlerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.