25 Aralık Devlet Hastanesi

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...Loading...

25 Aralık Devlet Hastanesi Randevu Alma

Hastaneye MHRS Online Randevu ve Telefonla Randevu alabilirsiniz.

Hastaneye Telefonla Randevu Alma

1- 182'yi arayınız.
2- Telefonu açan canlı operatöre T.C Kimlik numaranızı söyleyiniz.
3- Randevu istediğiniz hastane, poliklinik ve doktorunuzu söyleyiniz.
4- Operatör size randevu için uygun tarih ve saatleri söyleyecektir.
5- Seçiminizi söyleyerek, randevu alma işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Hastaneye İnternetten Online Randevu Alma

1- Yukarıdan 'Hastane için Online Randevu Al' bağlantısına tıklayınız.
2- Sağlık Bakanlığı Online Randevu sayfası açılacaktır.
3- TC Kimlik numaranız ile giriş yapınız. Eğer daha önceden sisteme üye olmadıysanız tek seferlik üye olmanız gerekmektedir.
4- İl, Hastane, Klinik, Klinik Yeri ve Doktorunuzu seçiniz ve Randevu Ara butonuna tıklayınız.
5- Hemen alt tarafta açılan doktor ismine tıklayarak, yeşil renkteki boş randevu saatlerine tıklayarak randevunuzu onaylayabilirsiniz

Harita

25 Aralık Devlet Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir? Haritası, 25 Aralık Devlet Hastanesi'nin haritasını incelemektesiniz. Harita üzerindeki - ve + tuşları sayesinde görüntüyü yakınlaştırabilir ve uzaklaştırabilirsiniz.

Hastane Hakkında Açıklamalar

25 Aralık Devlet Hastanesi adres, telefon numarası, randevu alma, online randevu, telefonla randevu, iletişim bilgileri, hastane hakkında bilgiler, yorumlar, tahlil sonuçları

25 Aralık Devlet Hastanesi, Gaziantep’in Şehitkamil ilçesinde Sarıgüllük Mahallesi, Fevzi Çakmak Bulvarı adresinde bulunmaktadır. Hastaneye 0342 338 25 25 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Hastaneden online tahlil sonuçlarınıza yukarıdaki bağlantıyı kullanarak bakabilirsiniz. “Haritada Göster” bağlantısına tıklayarakta hastanenin harita üzerinde görünümüne bakabilirsiniz. Haritayı yakınlaştırıp veya uzaklaştırıp daha net nerede olduğunu öğrenebilirsiniz, dilerseniz haritayı sürükleyerek daha net görebilirsiniz.


25 Aralık Devlet Hastanesi; Sarıgüllük Mahallesi, Fevzi Çakmak Bulvarı Şehitkamil / Gaziantep hizmet vermektedir. 0342 338 25 25 numaralı telefon numarasından arayabilirsiniz. Adres bilgilerini detaylı olarak harita üzerinde görmek için Harita bölümüne göz atın, harita üzerindeki - ve + yı kullanarak haritayı yakınlaştırıp uzaklaştırabilirsiniz. Ayrıca yorumları okuyabilir, dilerseniz sizde görüşlerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.